Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Szokujące wyznanie Gessler. Kuchenne Rewolucje znikną z anteny?
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 08.03.2023 12:10

Szokujące wyznanie Gessler. Kuchenne Rewolucje znikną z anteny?

Magda Gessler chce zakończyć Kuchenne Rewolucje?
TRICOLORS/East News

Magda Gessler jest uwielbianą przez miliony restauratorką, która od wielu lat ratuje lokale gastronomiczne przed upadłością. Niedawno jednak Gessler udzieliła wywiadu, po którym pojawiły się spekulacje na temat przyszłości kultowego programu. Czy to koniec Kuchennych Rewolucji?

Magda Gessler zdradziła plany na najbliższy czas

Magda Gessler jest restauratorką i właścicielką kilku lokali gastronomicznych. Ogromną popularność zyskała wiele lat temu, kiedy na antenie TVN pojawiły się Kuchenne Rewolucje. Kolejny sezon kultowego programu rozpoczyna się już w ten czwartek o godzinie 21:35.

Magda Gessler niedawno jednak udzieliła wywiadu, podczas którego szczerze wyjawiła swoje plany na najbliższy czas. Właścicielka restauracji „U Fukiera”, „Gloria”, „Polka”, „Zielnik” oraz cukierni „Słodko słony” zastanawia się nad samodzielnym prowadzeniem biznesu.

W Kuchennych Rewolucjach Magda Gessler dała się poznać jako osoba bezkompromisowa, konkretna, niekiedy kontrowersyjna, ale przede wszystkim empatyczna. W programie skupia się zarówno na biznesie, jak i historii właścicieli, aby jak najlepiej zrozumieć ich sytuację i pomóc.

Dietetyk zbadał skład chleba za 3 zł z Biedronki. Wnioski powalają

Magda Gessler marzy o samodzielnym prowadzeniu restauracji

Magda Gessler w wywiadzie dla „Co za tydzień” przyznała, że czasem zastanawia się nad samodzielnym prowadzeniem restauracji na pełen etat.

Teraz ja zwariowałam na punkcie kuchni i sama miałabym ochotę prowadzić restaurację. Osobiście. Czasami zastanawiam się, czy to jest odpowiedni moment na taki czas - Powiedziała Magda Gessler podczas wywiadu.

Czy czeka nas koniec Kuchennych Rewolucji? Na razie poza samą wypowiedzią gwiazdy nie ma jednoznacznych informacji. Jednak prowadzenie restauracji na pełen etat mogłoby zajmować Magdzie Gessler wiele czasu. Warto zauważyć, że aktualnie lokale gwiazdy są zarządzane przez zaufane osoby.

Kuchenne Rewolucje uratowały niejeden lokal gastronomiczny w Polsce

Kuchenne Rewolucje pojawiły się na antenie w 2010 roku i od razu zyskały ogromną popularność. Do tej pory każdy odcinek przyciąga przed telewizory miliony. Magda Gessler pomogła wielu restauracjom i barom.

Gessler w każdym odcinku kultowego programu pokazywała właścicielom i pracownikom restauracji, jak zarządzać takim biznesem, jak gotować i jak dbać o restauracje, aby przyciągały tłumy. To właśnie dzięki Gessler wiele lokali gastronomicznych w Polsce stanęło na nogi i nie musiało ogłaszać upadłości. 

Tego w ,,Kuchennych Rewolucjach" jeszcze nie było. Gessler w szoku. Restauratorka zdradziła przepis na buraczki zasmażane do obiadu. Znikają z talerza błyskawicznie.