Smakosze.pl
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Instagram / @magdagessler_official

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Na antenie TVN niejednokrotnie możemy się natknąć na programy, które poruszają tematykę kulinariów. Magda Gessler podzieliła się zdjęciem ze swoich młodzieńczych lat. Trzeba przyznać, że bez burzy loków, jest nie do poznania.

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Jej Kuchenne Rewolucje od lat cieszą się ogromną popularnością, tym samym przyciągają przed szklane ekrany liczne grono widzów. Ostatnio restauratorka podzieliła się z fanami swoim zdjęciem z dawnych czasów.

Gwiazda TVN pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa

Nie da się ukryć, że właśnie dzięki stacji TVN Magda Gessler stała się rozpoznawalna w całej Polsce. Restauratorka zasłynęła za sprawą programu Kuchenne Rewolucje. Właśnie tak pokazała swój niezwykły kunszt dotyczący kulinariów.

Niedawno wspominaliśmy o tym, jak Magda Gessler skomentowała prowadzenie restauracji w latach 90-tych. Dziś przyjrzymy się jednemu z ostatnich wrzuconych przez nią zdjęć. Gwiazda TVN-u wygląda na nim zupełnie inaczej niż dzisiaj.

Ciężko nie zauważyć, że dawniej Magda Gessler miała zupełnie inną fryzurę. W niczym nie przypominała ona charakterystycznej dla restauratorki burzy złotych loków. Mistrzyni kuchni związana ze stacją TVN opatrzyła zdjęcie opisem, który jednoznacznie wskazuje, że taka fryzura jest dla niej daleka od ideału.

Najgorsza fryzura w moim życiu... w szkole podstawowej — napisała Magda Gessler na swoim Instagramie. Fani restauratorki od razu zaczęli się dzielić swoimi doświadczeniami z czasów dzieciństwa.

(Instagram / @magdagessler_official)

Jak fani Magdy Gessler skomentowali zdjęcie z dawnych lat?

Trzeba przyznać, że nie tylko Magda Gessler w czasach dzieciństwa borykała się z fryzurami, które dziś mogą wywołać delikatne rozbawienie. Wielbicieli restauratorki związanej ze stacją TVN zaczęli wspominać dawne lata.

Każdy taką miał pani Magdo. Ja poszłam do fryzjera przed komunią i z długich włosów zrobił mi pazia, fryzura od gara, co z ja się napłakałam. Wianek komunijny był mierzony na mój bujny kok. Później zsunął mi się na czoło i prawie oczy przysłonił. Do dziś to trauma! — napisała jedna z internautek.

Wielu użytkowników Instagrama szczerze przyznawało, że kompletnie nie poznali gwiazdy TVN-u. Przeważająca część internautów przyznało nawet, iż początkowo myśleli, że na zdjęciu widoczny jest chłopiec.

Trzeba przyznać, że Magda Gessler wygląda dziś zupełnie inaczej. Jednak każdy przechodził podobne metamorfozy. Słynna restauratorka postanowiła wydać swoją biografię. Więcej informacji na ten temat przedstawiliśmy we wcześniejszym artykule.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @magdagessler_official

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Polsat ma nowy program

Kulinarny Showbiznes

Nowy program kulinarny, Polsat potwierdził informację

Czytaj więcej >
Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >