Smakosze.pl

Instagram / @magdagessler_official

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

25 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Jej Kuchenne Rewolucje od lat cieszą się ogromną popularnością, tym samym przyciągają przed szklane ekrany liczne grono widzów. Ostatnio restauratorka podzieliła się z fanami swoim zdjęciem z dawnych czasów.

Gwiazda TVN pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa

Nie da się ukryć, że właśnie dzięki stacji TVN Magda Gessler stała się rozpoznawalna w całej Polsce. Restauratorka zasłynęła za sprawą programu Kuchenne Rewolucje. Właśnie tak pokazała swój niezwykły kunszt dotyczący kulinariów.

Niedawno wspominaliśmy o tym, jak Magda Gessler skomentowała prowadzenie restauracji w latach 90-tych . Dziś przyjrzymy się jednemu z ostatnich wrzuconych przez nią zdjęć. Gwiazda TVN-u wygląda na nim zupełnie inaczej niż dzisiaj.

Ciężko nie zauważyć, że dawniej Magda Gessler miała zupełnie inną fryzurę. W niczym nie przypominała ona charakterystycznej dla restauratorki burzy złotych loków. Mistrzyni kuchni związana ze stacją TVN opatrzyła zdjęcie opisem, który jednoznacznie wskazuje, że taka fryzura jest dla niej daleka od ideału.

Najgorsza fryzura w moim życiu... w szkole podstawowej — napisała Magda Gessler na swoim Instagramie. Fani restauratorki od razu zaczęli się dzielić swoimi doświadczeniami z czasów dzieciństwa.

(Instagram / @magdagessler_official)

Jak fani Magdy Gessler skomentowali zdjęcie z dawnych lat?

Trzeba przyznać, że nie tylko Magda Gessler w czasach dzieciństwa borykała się z fryzurami, które dziś mogą wywołać delikatne rozbawienie. Wielbicieli restauratorki związanej ze stacją TVN zaczęli wspominać dawne lata.

Każdy taką miał pani Magdo. Ja poszłam do fryzjera przed komunią i z długich włosów zrobił mi pazia, fryzura od gara, co z ja się napłakałam. Wianek komunijny był mierzony na mój bujny kok. Później zsunął mi się na czoło i prawie oczy przysłonił. Do dziś to trauma! — napisała jedna z internautek.

Wielu użytkowników Instagrama szczerze przyznawało, że kompletnie nie poznali gwiazdy TVN-u. Przeważająca część internautów przyznało nawet, iż początkowo myśleli, że na zdjęciu widoczny jest chłopiec.

Trzeba przyznać, że Magda Gessler wygląda dziś zupełnie inaczej. Jednak każdy przechodził podobne metamorfozy. Słynna restauratorka postanowiła wydać swoją biografię. Więcej informacji na ten temat przedstawiliśmy we wcześniejszym artykule .

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @magdagessler_official

Zapraszamy na nasz Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Makłowicz rusza z rodzinną firmą. Nie uwierzycie, czym się będą zajmować
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Robert Makłowicz wydał pilne oświadczenie. Nie mieści się w głowie, czego padł ofiarą
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gwiazdor Ojca Mateusza schudł 30 kg. Wykluczył z diety ten składnik
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Ukochany program kulinarny Polaków znika z anteny. Właśnie publicznie potwierdzono
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gwiazda internetu zorganizowała wesele w wersji fit. Na każdym stole pojawił się kontrowersyjny produkt
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler bez wysiłku schudła 13 kg. Jej patent wręcz zachwycił dietetyka
Czytaj więcej >
Jakub Kossakowski

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]