Smakosze.pl
Magda Gessler

facebook.com/magdagessler.official

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

O Magdzie Gessler znów jest bardzo głośno. Słynna restauratorka wydaje książkę, w której znajdzie się wiele mało znanych faktów z jej życia. Gwiazda opisała w niej między innymi swoją drogę na szczyt i najtrudniejsze momenty swojej kariery. W książce pojawią się również wspomnienia bliskich restauratorki, w tym jej córki Lary Gessler. Kobieta podzieliła się ostatnio wstrząsającym wyznaniem, życie najbliższych gwiazdy TVN było w wielkim niebezpieczeństwie.

Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Prowadząca Kuchennych Rewolucji postanowiła podzielić się z fanami sekretami swojego niezwykłego życia. Już wkrótce światło dzienne ujrzy jej autobiografia.

Poza wspomnieniami samej Magdy Gessler w książce znajdą się również opowieści bliskich restauratorki. Jedną z nich jest córka gwiazdy - Lara Gessler. Z materiałów zamieszczonych na instagramie gwiazdy TVN we wspomnieniach Lary nie zabraknie nawiązań do jej dzieciństwa. Nie zawsze był to jednak łatwy czas.

Poruszające wyznanie Magdy Gessler

Lara Gessler wyznania, że lata 90 nie były łatwe dla jej rodziny. W rozmowie promującej książkę swojej mamy zdradziła, że mafia chciała ściągnąć haracz od restauracji Magdy Gessler. Restauratorka nie zgodziła się na takie warunki, co sprawiło, że jej rodzina była w nieustannym niebezpieczeństwie.

"Naprawdę to, co ona ma w tej chwili to jest małe miki w porównaniu do tego, jak oni żyli w tych latach 90. kiedy faktycznie na starówkę weszła mafia, chciała zbierać haracze. Ona się nie zgadzała na to, więc my byliśmy narażeni cały czas."  Nie są to jedyne poruszające słowa Lary.

Lara Gessler przyznała po latach, że przez niemal całą dobę towarzyszyła jej ochrona. Było to konieczne, ponieważ w tamtym okresie częstą niechlubną praktyką mafii było porywanie dzieci.

Po latach Lara przyznaje, że jej dzieciństwo z pewnością nie było standardowe i wcale nie tak proste jak myśli wiele osób. W każdej sytuacji mogła jednak liczyć na bezcenne wsparcie swojej znanej mamy. Co jeszcze wiemy o książce Gessler? 

Wyjątkowa autobiografia

Autobiografia Magdy Gessler ukaże się 16 czerwca. Można ją zamawiać z oficjalnej strony internetowej gwiazdy. Są trzy wersje publikacji: w miękkiej lub twardej oprawie oraz w wersji premium z imienną dedykacją i podpisami autorów.

Książka jest fascynującą opowieścią o życiu jednej z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce Magdy Gessler. Poza osobistymi historiami gwiazda z pewnością zdradzi w niej kulisy prowadzenie restauracji w Polsce. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego sympatyka restauratorki.

Na naszej stronie znajdziecie sporo przepisów Magdy Gessler między innymi na: aromatyczną pastę jajeczną oraz placki ziemniaczane.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: onet/ jastrząb post/ magda gessler/ instagram/ @magdagessler.official

Zapraszamy na nasz Instagram

undefined

Monika Dec

Wydawczyni portalu Smakosze.pl. Codziennie zbiera dla Was najlepsze przepisy i kulinarne ciekawostki. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. W wolnych chwilach gotuje, podróżuje i czyta książki.Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Magda Gessler zniszczyła telefon

Show-biznes od kuchni

Awantura podczas nagrywania "Kuchennych rewolucji"

Czytaj więcej >
Uwielbiany kucharz zmarł

Show-biznes od kuchni

Ukochany kucharz nie żyje, bardzo przykre wieści

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Kim są synowie Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Justyna Żyła zdradziła kim jest jej mama

Show-biznes od kuchni

Kulinarne tradycje w rodzinie Justyny Żyły

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Mateusz Gessler martwi się o przyszłość swoich restauracji

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Show-biznes od kuchni

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >