Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Kupił gotowy gulasz od Makłowicza. Skosztował kęs i powiedział tylko jedno

Kupił gotowy gulasz od Makłowicza. Skosztował kęs i powiedział tylko jedno

Gulasz od Makłowicza
canva/Fudio, TikTok/adrianynn

Jak smakuje gulasz od Makłowicza? Jeden z tiktokerów postanowił się przekonać. Wybrał danie à la bogracz i zjadł je z chlebem. Wiemy, czy posiłek mu się spodobał.
 

Dania gotowe bywają różne

Kupując sklepowe wersje dań, zwykle liczymy się z tym, że ich smak może być daleki od ideału. Nierzadko nie są one nawet w połowie tak dobre, jak potrawy, które przygotowujemy samodzielnie. Jednak czas oszczędzony dzięki zakupom „gotowców” jest na wagę złota.

Czy sięgając po dania od Roberta Makłowicza też będziemy stawać przed wyborem pomiędzy jakością i oszczędnością czasu? Jeden z tiktokerów postanowił to sprawdzić. Rezultaty testu opisujemy w dalszej części artykułu.

Pyszny gulasz od Makłowicza.jpg
TikTok/adrianynn
Czy rosół powinno gotować się pod przykryciem, czy bez? Doświadczone kucharki nie mają wątpliwości

Gulasz od Makłowicza jest dobry

Przedmiotem testu twórcy kanału adrianynn był gulasz à la bogracz. Węgierskie danie mięsne z sosem o bogatym paprykowym smaku zjeść można było z chlebem lub ziemniakami. Influencer postawił na pierwszy dodatek. Czy mu smakowało?

Jak dla mnie w punkt. Bardzo paprykowy, bardzo intensywny smak, duże kawałki warzyw [...] mięso rozpada się pod naciskiem łyżki. Wieprzowina idealna, nie za twarda. [...] Wołowina się rozpada — relacjonuje, na bieżąco opisując swoje wrażenia.

Po jego minie wyraźnie widać, że jest zadowolony. Deklaruje też wprost, że nie raz jeszcze skorzysta z propozycji znanego kucharza.

Dla kogoś, kto nie umie [gotować — przyp. redakcji] albo mu się nie chce, to będzie idealna alternatywa — podsumowuje tiktoker.

Trudno się z nim nie zgodzić. Dania gotowe ułatwiają czasem życie, a jak jeszcze są dobrej jakości, to bez wątpienia opłaca się je kupić.

Gulasz od Makłowicza jest jednym z wielu dań

Seria Makłowicz i synowie składa się z kilku różnych propozycji. Są w niej zarówno dania do odgrzania, jak i sosy do podania z makaronem. Obecnie produkty dostępne są w Lidlu i Biedronce i po tak przychylnej recenzji zakup dobrze jest przynajmniej rozważyć.

Nim jednak wybierzecie się na wycieczkę do sklepu sprawdźcie, jak wyroby wypadły w innym teście smaku. Polecamy też przepisy kucharza. My lubimy jego naleśniki na maślance oraz frytki belgijskie.

Źródło: TikTok/adrianynn