Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Kupił za 60 zł catering od Gessler. W głowie się nie mieści, co dostał na kolację „Bardzo słabo”
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga 16.01.2024 09:28

Kupił za 60 zł catering od Gessler. W głowie się nie mieści, co dostał na kolację „Bardzo słabo”

książulo i catering Magdy Gessler
youtube.com/@ksiazulo

Popularny youtuber urządził degustację diet pudełkowych od znanych dostawców. Była wśród nich Magda Gessler i jej dieta Pomidor. To, jak ją zrecenzował Książulo, mówi bardzo wiele. Koniecznie sprawdźcie, co z tego wynikło.

Diety pudełkowe w Polsce

Cateringi dietetyczne, zwane też dietami pudełkowymi, cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Od kilku lat reklamują się już nawet w przestrzeni publicznej i coraz więcej Polaków sięga po tę formę odżywiania się. Nic dziwnego – jest to wygodne i szybkie, choć zapewne nie jest to najtańsza możliwa opcja.

Dietę taką zamawiamy w postaci gotowych posiłków, które, skomponowane jako zestaw dań na cały dzień, przychodzą rano prosto do domu. Wśród znanych osób, które swoją twarzą firmują takie usługi, jest bodaj najbardziej znana postać polskiej sceny kulinarnej Magda Gessler. Jej catering nazwany Pomidor znalazł się wśród zestawów, które testował Książulo na swoim kanale.

Obiad z Pomidora
youtube.com/@ksiazulo
Zalewam banany jajkiem i mam błyskawiczny deser. Bez mąki i pieczenia

Dieta Pomidor

Książulo rozpakował swój zestaw od Gessler, obejmujący posiłki na łączną liczbę 2 tysięcy kcal. Już początkowym zdziwieniem było, że w zestawie miał… dwie kolacje. Zgadzała się jednak liczba pudełek, gdyż cateringi na cały dzień mają przeważnie pięć posiłków. Dobrze ocenił śniadanie, na które składała się kiełbasa, sos i warzywa. Następnie przeszedł do wypróbowywania obiadu.

Trzeba powiedzieć, że wygląda to bardzo ładnie. Jak na catering – najlepiej wyglądające danie – ocenił.

Równie dobre wrażenia miał po degustacji.

 Przyjemnie się to je. To jest obiadek mało cateringowy – dodał.

 

Kolacja w cateringu Magdy Gessler

Kolacja okazała się jednak rozczarowaniem. Dwa pudełka, które przyszły w paczce, zawierały to samo danie: pizzę.

Tak naprawdę mamy tu cztery posiłki, a nie pięć, chyba że dla was są to dwa posiłki – poskarżył się Książulo

Nie lepiej było po degustacji

Objętościowo jakoś mało jedzenia się tu wydaje. Mało to ma wspólnego z pizzą. To jest po prostu buła z taką małą skorupką sera. Sosu pomidorowego to tu nie ma za grosz – powiedział i dał „minusa” za danie.

Youtuber podkreślił też, że zestaw od Gessler był najtańszym spośród wypróbowanych. Ostatecznie przyznał jednak, że nie wygrywa z innymi wypróbowanymi daniami. Pierwsze miejsce w jego teście zajął catering Nice To Fit You.

Poznaj teraz sposób na szybkie obranie pomidora oraz dowiedz się, czy zdrowsze jest mięso pieczone czy gotowane.

Kolacja z Pomidora
youtube.com/@ksiazulo