Smakosze.pl
Lech Wałęsa korzysta z diety pudełkowej

instagram.com/presidentwalesa

Lech Wałęsa zawiedziony jakością diety pudełkowej

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Lech Wałęsa jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie, a jego osiągnięcia znane są każdemu krajanowi. W ramach rekonwalescencji po operacji wymianie baterii do rozrusznika serca, postanowił przejść na dietę pudełkową. Niestety, j

Lech Wałęsa ma obecnie 77 lat i jego dieta musi być mocno rygorystyczna, aby cieszył się dobrym zdrowiem. Niedawno przeszedł operację wymiany baterii do rozrusznika, podczas której okazało się, że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż chirurdzy na początku myśleli. 

Możliwe, że owa sytuacja stała się jednym z powodów przejścia byłego prezydenta na dietę pudełkową. Z takiego rozwiązania korzysta coraz więcej osób, w tym wiele najbardziej rozpoznawalnych gwiazd, które często je chwalą. Wałęsa jest jednak innego zdania. 

Lech Wałęsa krytykuje swoją dietę

Były przywódca Solidarności znany jest ze swojej szczerości i prostolinijności, dlatego nikogo nie dziwią jego mocno krytyczne uwagi. Tym razem dostało się jednej z wielu diet pudełkowych, przy pomocy której Wałęsa stara się zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Ona jest dość smaczna, ale źle wygląda. To wygląda tak, jakby to jedzenie ktoś już pogryzł i dał, żeby zjeść - wyjawił w rozmowie z Super Expressem Lech Wałęsa. Jego dieta składa się głównie z warzyw i owoców, dlatego każdy, kto jest przyzwyczajony do dużych ilości mięsa, może czuć się zawiedziony. 

W rozmowie z Super Expressem Wałęsa przyznał, że jego obecna dieta jest smaczna i sycąca. Największym problemem jest jednak brak mięsa, a jego zamienniki, które nazywa "papierem toaletowym" czy "imitacją mięsa" nie są w stanie wywołać w nim pozytywnych emocji.

Wcześniej próbował diety dr Dąbrowskiej

Dla Lecha Wałęsy specjalna dieta nie jest żadną nowością. Wcześniej na swoich mediach społecznościowych, często publikował zdjęcia posiłków, które według tejże diety musiał konsumować. Fani byłego prezydenta nie szczędzili mu słów otuchy i kibicowali mu w wytrwaniu w jego postanowieniach.

Przygotowaliśmy również wiele innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą rozpalić twoją ciekawość. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjawiamy największy sekret Kinder Niespodzianki. W tym tekście  prezentujemy najnowsze produkty, które już niedługo będą dostępne w sklepach Lidl.

Wtedy jadłospis mężczyzny był bardzo bogaty. Choć Wałęsa pokazywał swoje niezadowolenie, mógł raczyć się takimi specjałami jak: jajecznicą z kalafiora, potrawką z cukinii i dyni, kawą z cykorii, zakwasem z buraka czy surówką z marchewki i selera.

Dieta dr Dąbrowskiej polega na wykluczeniu z diety mięsa i spożywaniu jedynie ściśle określonych warzyw i owoców. Dzięki temu, jak wskazuje dr Dąbrowska, można jednocześnie chudnąć i osiągać dobre wyniki wydolnościowe oraz zdrowotne.

Źródło: facebook.com/lechwalesa

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: ewadabrowska.pl; pudelek.pl; pomponik.pl; wiadomosci.wp.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor portalu Smakosze.pl. Pasję do gotowania rozpalił w nim Makłowicz. Swoje życie postanowił poświęcić kulinariom i dziennikarstwu. Pracował na wielu stanowiskach gastronomicznych. Prywatnie fan muzyki folkowej oraz sportów rowerowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Magda Gessler zniszczyła telefon

Show-biznes od kuchni

Awantura podczas nagrywania "Kuchennych rewolucji"

Czytaj więcej >
Uwielbiany kucharz zmarł

Show-biznes od kuchni

Ukochany kucharz nie żyje, bardzo przykre wieści

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Kim są synowie Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Justyna Żyła zdradziła kim jest jej mama

Show-biznes od kuchni

Kulinarne tradycje w rodzinie Justyny Żyły

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Mateusz Gessler martwi się o przyszłość swoich restauracji

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Show-biznes od kuchni

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >