Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Lidl poszedł na całość, w sobotę uwielbiane produkty dostaniesz za bezcen. Taniej nawet o 60%
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 13.04.2024 12:22

Lidl poszedł na całość, w sobotę uwielbiane produkty dostaniesz za bezcen. Taniej nawet o 60%

logo sklepu Lidl
Fot. EastNews/Arkadiusz Ziolek

Ta sobota nie może odbyć się bez wizyty w Lidlu. Sklep przygotował dla swoich klientów prawdziwą ofertę promocyjną. Najlepsze jest jednak to, że produkty objęte promocją należą do tych najbardziej uwielbianych przez klientów. Dowiedz się jaki asortyment został objęty promocją i skorzystaj.

Lidl obniża ceny o 60%

Sieć sklepów Lidl przygotowała dla swoich klientów prawdziwą ofertę promocyjną. Klienci mogą zakupić wybrane produkty spożywcze nawet o 60% taniej. Promocją zostały objęte głównie produkty spożywcze. 

Sprawdź ofertę i zobacz, na czym możesz zaoszczędzić. Te produkty na pewno ci się przydadzą. Pamiętaj, aby na zakupy zabrać swój telefon z zainstalowaną aplikacją Lidla. Wtedy skorzystasz jeszcze bardziej. Poniżej przedstawię ci najlepsze oferty.

kurczak.jpg
Fot. Lidl.pl
Posmaruj tym schab, obtocz panierką i usmaż. Nigdy nie jadłem tak dobrych schabowych

Tylko w tę sobotę

W tę sobotę w Lidlu warto zakupić kiwi, które w promocyjnej cenie kosztują tylko 79 groszy. To prawdziwa okazja, bo przed promocją kosztowały 1,99 złoty za sztukę. Udając się na zakupy, powinnaś zwrócić uwagę także na tuszę kurczaka od marki Rzeźnik. W promocyjnej cenie kosztuje 9,99 złotych, zamiast 14,99 złotych. Dzięki temu przygotuje tani obiad dla całej rodziny. 

Na szczególną uwagę zasługuje masło Łowieckie, którego cenę obniżono aż o 52%. W promocji kosztuje 3,33 złote, ale tylko przy zakupie 3 kostek masła. 

Sobota to ostatni dzień na te produkty

Sobota w Lidlu to także ostatni dzień promocji, które rozpoczęły się w tygodniu. Dlatego pospiesz się i skorzystaj, bo to ostatnia szansa, aby kupić 350 gramów sera Carskiego od marki Pilos w cenie 6,99 złotych zamiast 10,99 złotych. Pamiętaj, żeby kupić dwa opakowania, bo tylko wtedy naliczy się zniżka. 

W ostatni dzień promocji warto także kupić 3 litrową butelkę oleju Kujawskiego. Jego cena wynosi 16,47 złotych. Wybierz się w ten ostatni dzień obowiązywania promocji i zaoszczędź masę pieniędzy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź, co radzi dietetyk w sprawie ziemniaków oraz poznaj przepis na szybki sernik

olej.jpg
Fot. Lidl.pl