Lody od Ekipy Friza
Pexels / Teguh Sugi

Lody Ekipy biją rekordy sprzedaży

Nie da się ukryć, że lody są wyjątkowym smakołykiem, któremu bardzo ciężko się oprzeć. Niektóre z nich są zdecydowanie bardziej pożądane od innych. Mowa o lodach od Ekipy Friza. Popularność produktu sprawiła, że podjęto zaskakującą decyzję.

Smakowite lody niejednokrotnie przyprawiały nas o zachwyt. W sklepach można dostać rozmaite wersje takich łakoci. Jedna z nich bije ostatnio rekordy sprzedaży. Lody Ekipa wywołały prawdziwą burzę wśród miłośników słodyczy.

Niezwykły popyt na lody od Ekipy Friza

Bez wątpienia lody należą do grona deserów, którym bardzo ciężko się oprzeć. Jedni smakosze gustują w specjałach na bazie mleka. Jednak inni preferują lody, którym bliżej do sorbetów. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak przygotować zimny deser w domowym zaciszu.

Dziś pod lupę weźmiemy lody Ekipa. Okazuje się, że stały się one niezwykle popularne. Wystarczy spojrzeć na to, co stało się po wprowadzeniu ich do supermarketów Lidl. Osoby, które chciały zakupić lody, musiały czekać w sporych kolejkach.

Lody Ekipa produkowane są przez firmę Koral, która nie spodziewała się, że współpraca z youtuberami przyniesie taki efekt. Najprawdopodobniej nikt by nie podejrzewał, że smakołyki mogą znikać z półek sklepowych w takim tempie.

Czy mleko jest dobrym dodatkiem do kawy?Czy mleko jest dobrym dodatkiem do kawy?Czytaj dalej

Zamówienia napływają lawinowo z całej Polski, zarówno ze strony sieci handlowych, jak i niezależnych punktów sprzedaży. Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy — powiedział w przytaczanej przez InnPoland rozmowie z portalem Wirtualne Media Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.

Lody Ekipy Friza

(Pexels / Gustavo Fring)

Popularność lodów sprawiła, że trzeba było podjąć zdecydowane kroki

Okazuje się, że lody od Ekipy Friza spotkały się z takim zainteresowaniem, że zapowiedziano otwarcie nowej linii produkcyjnej. Codziennie ma ona pozwalać na wytworzenie miliona smakołyków. Trzeba przyznać, że ta liczba robi spore wrażenie i może przyprawić o zawrót głowy.

Nawet same opakowania po lodach Ekipa pojawiały się na aukcjach internetowych. Niektóre z nich wyceniano na 250 tysięcy złotych. Część osób spekuluje, że była to zagrywka marketingowa, która miała na celu przekonanie konsumentów o wyjątkowości owego produktu.

W różnych sklepach lody Ekipa mogą kosztować więcej lub mniej. Sam producent potwierdza, że cena sugerowana za opakowanie 50ml to 2 zł. Natomiast w przypadku wersji XL koszt to 2,80 zł. Ewentualne wyższe ceny wynikają z marży narzuconej przez sklep.

Każdy, kto chce spróbować lodów od Ekipy Friza, może spróbować odnaleźć je w supermarketach Lidl. Wprowadzono je do sprzedaży 26 kwietnia. Oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę popyt, trzeba się śpieszyć z zakupami.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Business Insider; InnPoland

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł