Smakosze.pl
Ukryta zmywarka

Twitter.com, Fot: Tom Hale

Niespodzianka ukryta w kuchennej zabudowie

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Każdy z nas z pewnością myśli, że zna swoją kuchnię jak własną kieszeń, w końcu spędzamy w niej wiele godzin. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mogą mieć rację - pewien użytkownik Twittera przekonał się o tym na własne oczy. W jego zabudowie była ukryta zmywarka, myślał, że to fałszywa szafka.

Kuchnia w nowym mieszkaniu lub domu, który kupiliśmy, nie jest przez nas poznana w 100% od samego początku i na przestrzeni tygodni czy miesięcy, większość z nas odkrywa ją w większości. Zdarza się jednak, że niektóre elementy pozostają ukryte. 

Niektóre szafki mogą mieć specjalne skrytki, a w kuchennej ścianie może być sprytnie zamaskowany otwór, w którym istnieje możliwość przechowywania różnych przedmiotów. Historia jednego internauty pokazuje, że można przeoczyć nawet zmywarkę. 

Nie wiedział, że w kuchni ma zmywarkę

Tom Hale wprowadził się do swojego nowego mieszkania dwa lata temu i z pewnością dokładnie je obejrzał, aby w najbardziej efektywny sposób wykorzystać wszystkie jego rozwiązania. Dlatego był w wielkim szoku, gdy okazało się po dwóch latach, że na wyposażeniu ma zmywarkę kuchenną. 

Przez cały czas mieszkania w tym miejscu Hale był pewien, że w jego kuchni znajduje się fałszywa szafka - może ktoś, kto mieszkał tam przed nim, próbował w taki sposób zamaskować niedoskonałości kuchennych mebli? Nie zastanawiając się długo, zaczął ją ignorować. 

Odkrycie wywołało ogromne emocje

Pewnego dnia postanowił dokładnie zbadać "sztuczną" szafkę. Choć nie zdradził, w jaki sposób dokładnie dowiedział się o obecności zmywarki, szybko umieścił na swoim Twitterze post ze zdjęciem. Do tej pory udało mu się zebrać ponad 218 tysięcy polubień. 

Na naszym portalu zamieściliśmy także mnóstwo innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą ci się przydać. Przeczytaj ten artykuł, w którym zdradzamy ukrytą funkcję młynka do kawy z czasów PRL. W tym tekście pokazujemy jak przygotować specjalny napój oczyszczający tętnice z niebezpiecznych złogów.

O sekretnej zmywarce piszą media z całego świata - rozpisują się portale amerykańskie, brytyjskie czy rosyjskie. Sam Hale przyznaje, że zmarnował dni na ręcznym zmywaniu naczyń i gdyby wiedział, w życiu nie czyściłby ich w zlewie. 

Źródło: Twitter.com, Fot: Tom Hale

Internauci obsypali go pytaniami

Z pewnością większość ludzi, widząc wystającą rączkę szuflady, która mimo to nie działa, chciałoby dowiedzieć się, czym jest. Dlatego komentujący pytają go, dlaczego nie pociągnął za uchwyt i nie zajrzał do środka, a także nie wpadł na pomysł, że coś tam jest. 

Jeśli więc i ty masz w swoim domu takie nieznane zakamarki, warto dobrze im się przyjrzeć. Możesz odkryć w nich niespodziewane skarby, które znacznie poprawią twoje życie - podobnie, jak zmywarka ułatwiła codzienne funkcjonowanie Toma Hale.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: finanse.wp.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
banan

Produkty

Czy można jeść banany z czerwonymi liniami w środku?

Czytaj więcej >

Produkty

Ceny lodów nie przestają szybować

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >

Produkty

Ogromne zmiany we wszystkich produktach. Unia Europejska już zdecydowała

Czytaj więcej >

Produkty

Niskie ceny sprzętów i akcesoriów kuchennych w Biedronce

Czytaj więcej >