Smakosze.pl
Biedronka

Marek BAZAK/East News

Polacy w jeden dzień wykupili hitowy produkt

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Nie ma wątpliwości, że lody Ekipa są najbardziej pożądanym produktem spożywczym w 2021 roku. Polacy wykupili je z półek Biedronki w jeden dzień. Kupienie lodów w sieci jest już praktycznie niemożliwe. Na czym polega fenomen tego produktu?

Nikt się nie spodziewał, że najbardziej pożądanym produktem w 2021 roku będą lody na patyku. Okazuje się jednak, że ten niepozorny produkt cieszy się w Polsce wręcz gigantyczną popularnością szczególnie wśród nastolatków.

Nie chodzi jednak o "zwykle lody"  a te, które powstały w wyniku współpracy paczki youtuberów z ekipy Friza z firmą Koral. Popularny producent tych słodyczy odniósł tym samym swój największy sukces od lat.

Polacy rzucili się na hitowe lody

Lody Ekipa zniknęły z Biedronki dosłownie tak szybko, jak pojawiły się w dyskoncie. Według podanych w mediach informacji pierwszy z nich został sprzedany już 16 minut po północy! Statystycznie lody rozchodziły się zaś co 16 sekund.

Rekord sprzedaży lodów Ekipa padł w Warszawie w Biedronce przy ulicy Bartyckiej. Sprzedano ich tam aż 230 sztuk. Nie udało Ci się ich kupić? Nic straconego, produkt już wkrótce będzie dostępny w Lidlu. Poniżej zdradzamy wszystkie szczegóły.

Lody Ekipy w Lidlu

Lody Ekipy już od poniedziałku 26 kwietnia będzie można kupić w Lidlu. Produkt ma być dostępny do wyczerpania zapasów, czyli istnieje duże prawdopodobieństwo, że powtórzy się sytuacja z Biedronki i będzie można go kupić tylko przez jeden dzień.

Jedna sztuka kosztuje 1,69 zł. Jednak papierki po lodach osiągają wręcz niewyobrażalne sumy na serwisie aukcyjnym Allegro. Szerzej pisaliśmy na ten temat w tym artykule. Trzeba przyznać, że firma Koral ma nosa do osób promujących produkowane przez nich lody. Jacy celebryci współpracowali z popularną firmą?

Gwiazdy promują uwielbiane lody

Lody to przysmak, który budzi same pozytywne skojarzenia - lato, wakacje, dzieciństwo. Firma Koral stara się wybierać do ich promocji jedynie pierwszoligowe gwiazdy, które budzą ogromne emocje wśród Polaków. Do tej pory byli to między innymi: Doda, Joanna Koroniewska, Joanna Krupa, Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski.

W tym roku sieć zdecydowała się na współpracę z Ekipą Friza, co okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątek. Więcej na temat fenomenu lodów Ekipy dowiesz się z poniższego filmu, który pochodzi z kanału Świat Gwiazd na You Tube.

Trzymamy rękę na pulsie i informujemy Was o najważniejszym wydarzeniach ze świata kulinariów. Niedawno pisaliśmy m.in. na temat wycofania przez sanepid jajek zarażonych salmonellą. Materiał jest dostępny pod tym linkiem.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: o2/ wiadomości handlowe/ wirtualne media

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >