Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Poszli do Kuchennych Rewolucji, przeżyli rozczarowanie. Gessler nie będzie dumna
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 28.06.2023 08:49

Poszli do Kuchennych Rewolucji, przeżyli rozczarowanie. Gessler nie będzie dumna

Kuchenne Rewolucje
Facebook/Gospoda Kwaśnica, Facebook/Magda Gessler

Magda Gessler zmienia świat polskiej gastronomii. Znana restauratorka w Kuchennych Rewolucjach pomaga wielu lokalom. Jednak nie zawsze jej pomysły się sprawdzają na dłuższą metę. Przekonała się o tym Gospoda Kwaśnica. Restauracja przeżywa kryzys.

Kuchenne Rewolucje- od lat ratują restauracje

Magda Gessler i jej Kuchenne Rewolucje już od 13 lat cieszą się zainteresowaniem właścicieli restauracji oraz widzów. Lokale gastronomiczne, które przeżywają rozmaite trudności w popularnym programie telewizyjnym, szukają pomocy w trudnych sytuacjach związanych z brakiem gości, niesmacznym jedzeniem i kłopotami finansowymi. Magda Gessler spieszy im na pomoc już od kilkunastu lat.

Kuchenne Rewolucje uratowały wiele restauracji, pomogły zmienić im menu, wystrój i podejście do tego niezwykle trudnego biznesu. Jednak nie zawsze wszystko kończy się szczęśliwie. W częstochowskiej Gospodzie Kwaśnica pomoc Magdy Gessler nie przyniosła oczekiwanego efektu.

Poniżali kelnerkę, teraz się tłumaczą. Bulwersujące zachowanie wywołało burzę w sieci

Gospoda Kwaśnica w tarapatach

W 2018 roku Magda Gessler zmieniła częstochowską restaurację Sjesta na Gospodę Kwaśnica. Początkowo lokal odnosił sukcesy, goście chętnie odwiedzali gospodę z góralskim jedzeniem. Znana restauratorka była zachwycona daniami, które serwowano po jej Kuchennych Rewolucjach. Jednak sielanka nie trwała długo.

Aktualnie Gospoda Kwaśnica świeci pustkami. Gości brak i lokal przeżywa kryzys. Frekwencji nie poprawia nawet początek sezonu letniego, podczas którego Polacy chętnie odwiedzają nowe miejsca. Po dawnej świetności Gospody Kwaśnica- został na szczęście wyborny smak góralskich potraw.

Gospoda Kwaśnica z góralskim smakiem

Redaktorzy serwisu Plotek odwiedzili częstochowski lokal i zachwycili się smakiem góralskiego jedzenia. Skosztowali oscypka z boczkiem policzków wołowych, kotleta schabowego marynowanego z ziemniakami i kapustą zasmażaną. Zjedli też placek po zbóju i karkówkę macaną z ziołami. Ceny dań w Gospodzie Kwaśnica wahały się od 42 do 55 zł.

Wysłannicy Plotka przekazali, że dania, choć dość drogie to były warte swojej ceny. Potrawy były świeże i wyjątkowo smaczne. Obsługa bardzo miła, profesjonalna i pomocna. Czy goście wrócą do Gospody Kwaśnica? Czas pokaże. Pisaliśmy o Kuchennych Rewolucjach w puckiej restauracji po latach. Informowaliśmy jak radzi sobie białostocki lokal po wizycie Magdy Gessler. 

dania
Facebook/Gospoda Kwaśnica

Źródło: wp.pl