Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Steczkowska zdradziła sekret swojej figury. Na co dzień unika tylko 1 produktu
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 01.07.2023 09:00

Steczkowska zdradziła sekret swojej figury. Na co dzień unika tylko 1 produktu

zasady diety Steczkowskiej
Canva / subinpumsom ; Pawel Wodzynski / East News

Justyna Steczkowska jest w centrum uwagi. Wszystko przez jej występ na festiwalu w Opolu. Gwiazda zachwyciła wszystkich nienaganną figurą. Jak sama twierdzi, jedyne, z czego musiała zrezygnować, by zachować formę są napoje procentowe.

Dieta Steczkowskiej jest banalnie prosta

Steczkowska znana jest nie tylko z imponujących możliwości wokalnych. Od wielu lat zachwyca doskonałym wyglądem. Taki efekt to nie tylko skutek wrodzonej budowy ciała. Gwiazda dba również o aktywność fizyczną i jadłospis.

Występowanie na scenie wymaga nienagannej kondycji. Steczkowska twierdzi, że najlepszym treningiem da niej jest praca. W wieku 50 lat ważne jest także odpowiednie odżywianie. Piosenkarka nie zapomina i tym aspekcie życia.

Wsyp 2 łyżki do ciasta na kopytka. Wyjdą mięciutkie i pyszne, jak nigdy

Jakie zasady diety stosuje Justyna Steczkowska?

Justyna Steczkowska podchodzi do swojego ciała z wyjątkową filozofią. Uważa, że jest ono skarbem i niezwykle ważnym przekaźnikiem emocji. Z tego względu zasługuje na specjalne traktowanie.

Ono potrzebuje ruchu, potrzebuje naszej miłości, akceptacji i zdrowia, czyli zbilansowanej diety, zrzucenia ciężkich emocji z siebie, ładowania go pozytywną, dobrą energią. Na pewno sport nas wyzwala w dużej mierze. No i miłością, przytulaniem się, wszystkim tym, co jest dla nas miłe

-wyjawiła piosenkarka w rozmowie z portalem Plotek.

Przyznać trzeba, że w jej przypadku takie podejście działa.

Najlepiej lubić swoją pracę, bo wtedy nie odczuwa się jej ciężkości. Zanim się stanie na scenie i zaśpiewa, co jest ukoronowaniem twojej pracy, wielką przyjemnością i radością, trzeba wcześniej wykonać dużo pracy, której nie widać. Jeśli chcesz mieć formę, mając lat 50, tak jak ja, to nie ma zmiłuj

-tłumaczy w tej samej konwersacji.

Jaką dietę stosuje Justyna Steczkowska?

Dieta piosenkarki jest bardzo prosta. Steczkowska zdradziła, że na jej drodze do dobrej formy stał tylko 1 produkt. Produktem tym był alkohol, który sprawiał, że całe ciało puchło. Kiedy zdała sobie z tego sprawę, zrezygnowała z niego na dobre.

Celebrytka przyznaje, że je w zasadzie wszystko. Stara się jednak, by w jej diecie nie brakło warzyw i owoców.

Ja bardzo lubię jeść, więc niczego nie wykluczam. Jem dużo zielonych rzeczy, bardzo dbam o to, żeby spożywać odpowiednie zestawy witamin. Sama je przygotowuję, bardzo dokładnie czytam, co jem, w jakim czasie i po co. Po prostu dbam o zdrowie, żeby być wsparciem dla rodziny i dobrze czuć się ze sobą

-wyjawiła Plotkowi.

Steczkowska szczególną uwagę przywiązuje do poranków. Dzień zaczyna szklanką wody, którą popija świeżo wyciskanym sokiem. Koktajl wzmacnia odrobiną brokuła, który ma zbawienny wpływ na organizm. Wokalistka lubi też uraczyć się rano filiżanką kawy.

Na śniadanie Steczkowska zajada pieczywo z własnego wypieku. Do tego duża porcja warzyw i jajecznica. Innym pomysłem na posiłek są płatki owsiane z sezonowymi owocami. Nic, tylko brać z wokalistki przykład.

Podsumowując, dieta Steczkowskiej opiera się na abstynencji. Jeśli chodzi o posiłki, szczególny nacisk kładzie na warzywa i owoce. Poza tym je raczej wszystko, ale z głową, dbając o jakość produktu. Intensywny tryb życia gwarantuje jej zaś odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. 30 kg mniej to doprawdy imponujący wynik przy tej diecie. Ten banalny składnik ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie.

warzywa i owoce.png
Canva / JillWellington z Pixabay

Źródło: fakt