Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gwiazdor Ojca Mateusza schudł 30 kg. Wykluczył z diety ten składnik

Gwiazdor Ojca Mateusza schudł 30 kg. Wykluczył z diety ten składnik

Dieta pomogła schudnąć
Wikipedia/Aruna666

Dieta jest istotnym elementem naszego życia. Przekonał się, o tym aktor Michał Piela, który w ostatnim czasie zrezygnował z cukru i znacząco poprawił stan swojego zdrowia. Schudł przy tym 30 kilogramów.
 

Michał Piela z nową dietą

Znany z serialu Ojciec Mateusz aktor charakterystyczny musiał stawić czoła faktom — wysoka masa ciała nie pomaga w zachowaniu zdrowia. Borykający się z cukrzycą typu 2 odtwórca roli aspiranta Mieczysława Nocula, wprowadził do swojej diety jedną zmianę, która znacząco wpłynęła na jego wygląd i samopoczucie.

Co zrobił Piela? Niemal do zera wyeliminował cukier dodany z diety. Unika gazowanych napojów, a na jego talerzu zdecydowanie częściej goszczą warzywa i owoce, choć uwielbia kuchnię śląską. Poza tym stara się dbać o dobre nawodnienie.

Gwiazda internetu zorganizowała wesele w wersji fit. Na każdym stole pojawił się kontrowersyjny produkt

Zmiana diety nie jest prosta

W odchudzaniu i wprowadzaniu zdrowszych nawyków żywieniowych ważna jet dyscyplina. Dzięki wsparciu małżonki — która dostosowała kuchnię do zaleceń specjalistów — Michał Piela w ciągu kilku miesięcy schudł aż 30 kg.

Przed wprowadzeniem nowej diety aktor ważył aż 120 kg. I choć jest bardzo wysoki, rezultat zmian jest bardzo wyraźny. Trudno uwierzyć, że oglądany w odcinkach z 2015 roku bohater i dzisiejszy Piela to ta sama osoba.

Zdrowa dieta nie musi być wyrzeczeniem

Choć aktor wyeliminował z jadłospisu cukier, nie każdy musi wprowadzać tak znaczną restrykcję. Samo ograniczenie produktów o małej zawartości składników odżywczych czy mniejsze spożycie żywności przetworzonej z pewnością pomogą nam poczuć się lepiej.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na słodycze, które można zajadać nawet podczas diety. Sprawdźcie koniecznie znakomitą kawową owsiankę. Być może skusi was także znakomite brownie z fasolą.

Dieta Pieli obfituje w warzywa i owoce.png
canva/Martinina

Źródło: plotek, pysznosci