Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Sylwia Peretti miażdży Kuchenne Rewolucje. Padły gorzkie słowa o samej Magdzie Gessler
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 13.02.2023 18:15

Sylwia Peretti miażdży Kuchenne Rewolucje. Padły gorzkie słowa o samej Magdzie Gessler

sylwia peretti magda gessler
Instagram / @magdagessler_official ; Instagram / @sylwia_peretti

Sylwia Peretti zdradza całą prawdę o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Metamorfoza jej restauracji przez Magdę Gessler okazała się niegdyś wielką klapą. Po 12 latach celebrytka wraca pamięcią do przygody w popularnym programie. Najwięcej żalu ma do samej prowadzącej.

Sylwia Peretti to persona znana przede wszystkim z udziału w programie "Królowe Życia". Bystre oko internautów wychwyciło jednak fakt, że z telewizją miała styczność dużo wcześniej. Rozpoznano ją jako jedną z uczestniczek prowadzonych przez Magdę Gessler "Kuchennych Rewolucji". Jak gwiazda wspomina ten czas?

Jak zaczęła się współpraca Sylwii Peretti z Magdą Gessler?

Sylwia Peretti lata temu prowadziła restaurację "Karczma u Jędzy". Wraz z byłym już teraz mężem włożyła w biznes niemało wysiłku i pieniędzy. W Kuchennych Rewolucjach została jednak przedstawiona w dość niekorzystnym świetle, a sama knajpa nie zdała egzaminu z gotowania. Jak Peretti wspomina tę przygodę dziś?

To było jedno z gorszych doświadczeń w moim życiu- wyznaje w rozmowie z Plotkiem. Po chwili dodaje, że wraz z ówczesnym mężem miała nadzieję na zaistnienie w branży gastronomicznej.

Pomyślałam, że fajnie będzie, jeśli poproszę panią Magdę o pomoc. No i bardzo się pomyliłam- dodaje gorzko celebrytka.

Sylwia Peretti uważa tamtą sytuację za nauczkę swojego życia. Wydarzenie nauczyło ją braku zaufania do osób medialnych. Miała nadzieję na uczciwe i szczere potraktowanie przez Magdę Gessler. Jak pokazała historia, była w wielkim błędzie.

Wydawało mi się, że jeśli ja podejdę do kogoś tak szczerze, z sercem, to tak samo będę przedstawiona. Zostałam przedstawiona jako naprawdę zarozumiała, wredna małpa, która pozjadała wszelkie rozumy, a tak nie jest - tłumaczy Peretti. Mimo upływu lat nie lubi wracać wspomnieniami do tamtego czasu. O co dokładnie poszło obu Paniom?

Jak Magda Gessler potraktowała Sylwię Peretti w programie Kuchenne Rewolucje?

Tuż po ostatnim klapsie na planie na Sylwię Peretti spadł prawdziwy cios. Był on wynikiem konwersacji z samą Magdą Gessler, która zdążyła zaplanować, jak lokal zostanie pokazany w jej programie. Okazało się, że restauracji Peretti przypadła w udziale rola kompletnej porażki. Ta rozmowa była dla celebrytki wyjątkowo nieprzyjemna.

Miałam szansę porozmawiać w momencie, gdy był ostatni klaps i zakończyliśmy nagrania. I jej powiedziałam: Dlaczego tak zrobiła? -wraca wspomnieniami do tamtej sytuacji.

Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania. Teraz już za późno. Już nie ma jak wrócić do tego... Spoko, czyli można komuś tak o, spierniczyć życie, firmę i zrobić dobry program - Nie szczędzi gorzkich słów.

Po udziale w programie "Karczma u Jędzy" została zamknięta, a Peretti wzięła rozwód i zaczęła nowe życie. Przyznać trzeba, że przekuła je w niesamowity sukces. Mimo, że dziś nie przypomina już dawnej siebie, wciąż boli ją tamta sytuacja. Nie ma wątpliwości, że ta rewolucja wyjątkowo się nie udała. Magda Gessler wypowiedziała się na temat Wachowicz. Restauratorka mówi całą prawdę o szalejących cenach w lokalach.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: pudelek