Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Tłum fanów czekał na Gessler pod lokalem w Rzeszowie. Gwiazda przyjechała skosztować słynnego kebaba
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 16.06.2024 14:44

Tłum fanów czekał na Gessler pod lokalem w Rzeszowie. Gwiazda przyjechała skosztować słynnego kebaba

Magda Gessler
Fot. Instagram/magdagessler_official, dara_kebab

Magda Gessler przyciągnęła prawdziwe tłumy do Rzeszowa. Najwięksi fani znanej restauratorki musieli jednak uzbroić się w cierpliwość. W sobotę gwiazda Kuchennych Rewolucji spóźniła się do sieci kebabów. Tam Magda Gessler próbowała popularnych w mieście dań i witała swoich fanów. 

Magda Gessler spóźniona w Rzeszowie

Magda Gessler w lokalu z kebabami? Znana restauratorka i gwiazda Kuchennych Rewolucji pojawiła się w sobotę w Rzeszowie. Do stolicy Podkarpacia przyjechała na zaproszenie sieci kebabów popularnych w mieście. Do Dary Kebab Magda Gessler przybyła spóźniona ponad godzinę.

Jednak to nie zniechęciło największych fanów gwiazdy TVN. Ci czekali wytrwale na swoją idolkę. W końcu Magda Gessler pojawiła się w jednym z lokali Dary Kebab. Nie przeprosiła za spóźnienie, ale machała do swoich fanów i ich pozdrawiała. 

Magda Gessler
Fot. IG/magdagessler_official
Uformuj kotlety i zapiecz je z tym farszem. To najlepszy pomysł na niedzielny obiad

Magda Gessler i miłość fanów

Magda Gessler została zaproszona, żeby skosztować sławnego na całe miasto kebaba. Wiele osób w oczekiwaniu na spóźnioną gwiazdę TVN, po prostu zrezygnowało z jej powitania. Najwytrwalsi fani jednak zostali. Znana restauratorka została też powitana przez prezydenta Rzeszowa, Konrada Fijołka. 

W stolicy Podkarpacia gwiazda Kuchennych Rewolucji promowała też swoją książkę i ją podpisywała. Autobiografia zatytułowana “Magda” pokazuje, jak długą i kręta drogę musiała przejść gwiazda Kuchennych Rewolucji, by osiągnąć sukces. To emocjonalna historia, w której poznajemy Magdę Gessler, jakiej dotąd nie znaliśmy. 

Magda Gessler i miłość fanów

Magda Gessler na swoim Instagramie zamieściła wpis dotyczący wizyty w Rzeszowie. Pojawił się też filmik z jej przybycia do Dary Kebab. Fani witali gwiazdę TVN, a Magda Gessler napisała:

Miłość do ludzi… to coś najpiękniejszego, co mam

Magda Gessler podkreśliła, że tłumy ją onieśmieliły. Na Instagramie napisała:

Tłumy, jakie na mnie czekały, onieśmieliły!!!!

Ile Was było wooooow!!!!

Gwiazda Kuchennych Rewolucji podziękowała fanom za przybycie, a właścicielowi sieci kebabów za zaproszenie. Pisaliśmy o tym, jak prawidłowo myć truskawki. Polecaliśmy roladki z tortilli i ogórka, które są zdrowsze od chipsów. 

Źródło: IG/magdagessler_official