Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > TVN właśnie potwierdził. Miliony Polaków zasiądą przed telewizorami, tego jeszcze nie było

TVN właśnie potwierdził. Miliony Polaków zasiądą przed telewizorami, tego jeszcze nie było

TVN
WikimediaCommons

Takiego programu telewizyjnego w Polsce jeszcze nie było. Magda Gessler poprowadzi “Restaurację z Gwiazdami”. Kogo zaprosi do wspólnego gotowania? Znane nazwiska robią wrażenie. Nowy program będzie można oglądać już wkrótce na antenie stacji TVN.

Magda Gessler i "Restauracja z Gwiazdami"

Magda Gessler jest gwiazdą “Kuchennych Rewolucji” i “Masterchefa”. Programy cieszą dużym zainteresowaniem widzów, którzy już od lat oglądają znaną restauratorkę. Ta spieszy na ratunek lokalom gastronomicznym z problemami. Właścicieli przeprowadza przez kuchenne rewolucje i tym samym ratuje wiele barów i restauracji przed bankructwem.

Magda Gessler jest też jurorką w programie “Masterschef”. Bywa surowa, wymagająca, ale też wykazuje się dużą dawką humoru do adeptów sztuki kulinarnej. Teraz Magda Gessler będzie gwiazdą nowego programu kulinarnego. Wspólnie z osobami znanymi z pierwszych stron gazet będzie gotowała w “Restauracji z Gwiazdami”.

Magda Gessler
Facebook/Magda Gessler
Prosty trik i masz najlepszą polewę do ciast. Czekolada zawsze będzie lśniąca i twarda

Kto wystąpi w "Restauracji z Gwiazdami"

Nowy program, którego gospodynią będzie Magda Gessler, to nie tylko kulinarny poradnik. To smaczne spotkanie ze znaną restauratorką, jej sławnymi gości oraz ich rodzinami. Magda Gessler zaprosi aktorów, dziennikarzy i celebrytów do wspólnego gotowania przed świętami Bożego Narodzenia.

Sztuka kulinarna i przyrządzanie świątecznych potraw będzie też sposobem na przybliżenie gwiazd od tej bardziej prywatnej strony. Celebryci ugotują dania, które goszczą na ich świątecznych stołach. Będzie to swoista sentymentalna podróż pełna smaku i wspomnień z rodzinnych domów gwiazd. W programie “Restauracja z Gwiazdami” wystąpią: Maja Popielarska, Klaudia El Durski, Ewa Gawryluk, Marta Kuligowska i Monika Mrozowska.

Kiedy zobaczymy nowy program Magdy Gessler?

Warto dodać, że o dobre nastroje zaproszonych gości zadba Mateusz Hładki, który w programie będzie szefem sali. Możemy zdradzić, że Klaudia El Dursi z synem zrobią ciasto korzenne z garnka, a Maja Popielarska z pomocą swojego syna przyrządzi śledzie z sosem śmietanowo- chrzanowym. Natomiast Ewa Gawryluk z córką ugotują barszcz grzybowy.

Niestety przepis na tę potrawę nie zachował się i Magda Gessler pomoże odtworzyć ten smak, który Ewa Gawryluk pamięta z rodzinnego domu. Marta Kuligowska z bliźniętami ugotują kompot z suszu. Te kulinarne zmagania gwiazd będziemy mogli zobaczyć na antenie stacji TVN 19 i 20 grudnia o godzinie 21:35. Pisaliśmy o knedlach ze śliwkami z przepisu Magdy Gessler. Podawaliśmy też zaskakujący przepis na gołąbki od tej znanej restauratorki. 

gotowanie
Canva/RazoomGames

Źródło: dziendobry.tvn.pl