Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > TVN właśnie potwierdził. Widzów czeka ogromna niespodzianka, to już wkrótce
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga 21.12.2023 19:40

TVN właśnie potwierdził. Widzów czeka ogromna niespodzianka, to już wkrótce

logo tvn
wikipedia commons

Masterchef to jeden z najpopularniejszych programów w ramówce stacji TVN. Już od ponad dekady oglądają go miliony widzów i zainteresowanie nim nie słabnie.  Jest tak popularny, że telewizja zdecydowała się na stworzenie jego nowej odsłony. Właśnie poznaliśmy szczegóły.

MasterChef Nastolatki w TVN

Przez ostatnie siedem sezonów mogliśmy w MasterChefie oglądać zmagania dorosłych, ale jednocześnie śledzić młodszych adeptów sztuki kulinarnej. W latach 2016-2023 ukazywał się bowiem MasterChef Junior, którego uczestnicy plasowali się w przedziale wiekowym 7-13 lat.

Teraz TVN zmienia nieco formułę. Gotujący juniorzy ustąpić będą musieli miejsca nastolatkom. Właśnie poznaliśmy szczegóły planowanego nowego talent show dla gotujących nieletnich – MasterChef Nastolatki.

Projekt bez nazwy-4.jpg
fot. Canva
To najlepsze ciasto świąteczne, jakie jadłem. Nikt nie kończy na jednym kawałku, ten smak powala

Nastolatki w MasterChefie

Oznacza to, że o ile w jesiennej ramówce w dalszym ciągu będziemy oglądać zmagania dorosłych matorów gotowania, o tyle na wiosnę zobaczymy już nie dzieciaki, a osoby poważniejsze. Mają one jednak szczególne potrzeby, dlatego TVN wzmocnił obsadę show o ważną postać – influencera z TikToka.

Wybór padł na “Rozkosznego” – Michała Korkosza, prowadzącego blog i konta w mediach społecznościowych właśnie pod tym pseudonimem. Korkosz jest autorem książek kulinarnych, ale lepiej znany jest z działalności w mediach społecznościowych, gdzie prezentuje przepisy choćby na TikToku.

Michał Korkosz w MasterChef Nastolatki

Michał będzie prowadził program. W roli Jury wystąpią Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak. Zadaniem Korkosza będzie pomóc uczestnikom programu odnaleźć się w świecie MasterChefa, lecz będzie miał jeszcze jedno ważne zadanie.

Jak podkreśla TVN, Rozkoszny będzie pokazywał zaplecze produkcji swojego kulinarnego show. Na kanałach social mediowych influencera znajdziemy więc materiały, które nie będą pokazane w telewizji.

O niespodziankach w “dorosłej” edycji MasterChefa pisaliśmy już niedawno.

Projekt bez nazwy-5.jpg
fot. Canva