Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce kompletnie powariowali. Dziś każdy może dostać 20 zł, warunek jest jeden
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 29.02.2024 10:18

W Biedronce kompletnie powariowali. Dziś każdy może dostać 20 zł, warunek jest jeden

Biedronka
Marek BAZAK/East News

Biedronka szykuje nie lada gratkę dla swoich klientów. Tylko w czwartek każdy, kto zrobi zakupy, otrzyma voucher o wartości 20 złotych. Należy jednak spełnić pewien warunek. Czwartek przynosi też atrakcyjne promocje wielu lubianych produktów. 

Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz

Biedronka oferuje klientom, którzy zrobili zakupy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, voucher o wartości 20 złotych. Jednak otrzymają go tylko osoby, które na zakupy wydały co najmniej 199 złotych. Akcja promocyjna odbywa się pod hasłem:

Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz

Taki voucher można otrzymać w czwartek. Natomiast można go wykorzystać w najbliższy piątek i sobotę. Jednak tu też trzeba spełnić pewien warunek. Na zakupy musimy wydać minimum 99 złotych. Wówczas możemy zrealizować otrzymany wcześniej voucher. 

zakupy
Canva/Portra
Zrób to już teraz. Seler korzeniowy będzie wielkości dyni Takie grzybki z jajek podam na Wielkanoc. Nie uwierzysz, z czego są kapelusze

Jakie promocje ruszają w czwartek w Biedronce?

Również dziś w Biedronce można kupić łopatkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo Kraina Mięs. Te zakupy zrobimy tylko z aplikacją Moja Biedronka i zapłacimy 8,49 zł. To aż o 50% taniej niż wcześniej, bo produkt kosztował 16,99 zł. Promocja obowiązuje do 2 marca i Biedronka wprowadziła tu dzienny limit zakupów. 

Limit łączny w okresie promocji to 5 kg na konto Moja Biedronka. Klienci, którzy korzystają z karty Moja Biedronka lub aplikacji mogą skorzystać z promocji 3+3 gratis na Masło Ekstra Polskie Mlekovita. Limit dzienny to 6 opakowań. Ta sama promocja obowiązuje na Mleko UHT 3,2% Wypasione Mlekovita. Limit dzienny to 12 opakowań

Biedronka przygotowała promocję dla parówkożerców

Biedronka przygotowała też promocję dla wielbicielki parówek. Od dziś aż do 2 marca obowiązuje promocja na wszystkie parówki Tarczyński. Produkty można mieszać dowolnie, a drugi tańszy produkt kupimy 70%. Ta oferta jest skierowana do klientów, którzy posiadają kartę Moja Biedronka lub aplikację. Dziś rusza też promocja na banany dla osób, które korzystają z aplikacji Moja Biedronka. 

Z nią za owoce zapłacimy 2,99 zł, a to aż o 57% taniej, jak wcześniej. Promocja potrwa do 2 marca, a łączny limit w okresie promocji to 3 kg na konto Moja Biedronka. Warto w Biedronce kupić też winogrona. Teraz zapłacimy za nie 13,99 zł. Wcześniej te owoce kosztowały 19,99 zł/kg. Pisaliśmy o tym, jak przyrządzić faszerowaną cukinię na obiad. Informowaliśmy też o dobroczynnych właściwościach topinamburu dla naszego zdrowia. 

winogrona
Canva/elxeneize

Źródło: biedronka.pl