Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce powariowali. Od dziś uwielbiane towary dostaniesz za ułamek ceny, nie zapomnij o limitach
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 05.10.2023 13:15

W Biedronce powariowali. Od dziś uwielbiane towary dostaniesz za ułamek ceny, nie zapomnij o limitach

Biedronka
East News/Marek Bazak

Sieć sklepów Biedronka przygotowała nie lada gratkę dla swoich klientów. Tylko dziś, czyli 5 października możesz skorzystać ze specjalnych jednodniowych promocji. Dzięki nim kupisz lubiane produkty w atrakcyjnej cenie. Również od 5 października ruszają nowe promocje na mięso, owoce, olej i słodycze.

Biedronka, czyli idź na zakupy

Klienci Biedronki mogą skorzystać ze specjalnych jednodniowych promocji. Dzięki nim można kupić bułeczki śniadaniowe Pano w ofercie 1+1 gratis. Tu jednak Biedronka wprowadziła pewne limity. Z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją kupimy 2 opakowania dzienne tego produktu.

 Również tylko dziś, czyli 5 października w Biedronce kupimy ciastka choco hit w promocji 1+1 gratis. Taniej też kupimy schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo. Promocja na ten produkt obowiązuje od 5 do 7 października. Za opakowanie schabu zapłacimy 11,99 zł. Wcześniej to mięso kosztowało 16,95 zł.  

zakupy spożywcze
Canva/PeopleImages
Tak grzyby marynowała moja babcia. Zamiast cukru stawiała na inny dodatek, to najlepszy przepis

Jakie produkty kupimy taniej w Biedronce?

Również od 5 do 7 października kupimy w Biedronce winogrona jasne na wagę. Z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją za kilogram owoców zapłacimy 4,99 zł. Wcześniej winogrona kosztowały 9,99 zł. Mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny kupimy w promocji 1+1 gratis.

Natomiast za parówki Berlinki zapłacimy 3,39 zł. Wcześniej ten produkt kosztował 6,94 zł za opakowanie. Olej rzepakowy Wielkopolski kupimy przy zakupie dwóch butelek w cenie 5,69 zł. Tu Biedronka wprowadziła limity na zakup tego produktu. Dziennie można kupić 4 butelki na kartę Moja Biedronka i aplikację. 

Ser żółty, kawa i słodycze, czyli taniej w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka przygotowała coś dla smakoszy sera żółtego. Opakowanie 800 g sera Królewskiego Sierp można kupić za 22,99 zł. Natomiast czekoladki Merci przy zakupie dwóch takich produktów, kupimy za 13,99 zł. Znajdzie się też coś dla kawoszy.

 Kawa mielone MK Cafe Premium, opakowanie 500 g kupimy za 19,99 zł. Wcześniej ten produkt kosztował 29,99 zł. Od 5 do 10 października w Biedronce obowiązują promocje na kabanosy Tarczyński. Ceny rozmaitych produktów wahają się od 3,48 zł do 14,94 zł. Pisaliśmy też o wcześniejszych promocjach w Biedronce. Informowaliśmy też, która sieć sklepów w Polsce jest najtańsza. 

zakupy spożywcze
Canva/skyjo

Źródło: biedronka.pl