Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-07-02T111905.377

Brent Keane, Pexels

Wpis o przykrej sytuacji na weselu bije rekordy popularności

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Internautka opisała szokującą sytuację, jaka miała miejsce na weselu, na którym była gościem. Młoda para zdecydowała, że nie zatrudni obsługi, dlatego kazali posprzątać gościom po sobie. Co więcej, zabrakło jedzenia dla zajętych sprzątaniem ludzi.

Praktycznie każdy chce, aby jego wesele było niczym z bajki. Szykownie ubrani goście, stoły uginające się pod ciężarem jedzenia, godziny spędzone na tańcach i zabawie, a także wspaniałe dekoracje.

Nie każda tego typu impreza udaje się w 100 proc. lecz większość i tak spełnia większość wymagań. Historia pewnej internautki pokazuje jednak, że niekiedy winę za złą zabawę ponosi młoda para organizująca wesele.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Goście weselni sprzątali po zabawie

Internautka na jednym z portali internetowych opisała swoje doświadczenie na weselu, na które została zaproszona przez parę młodą. Jak wspomina, zarówno miejsce jak i suknia panny młodej były olśniewające.

Do kobiety i 10 innych gości po kolacji podeszła nagle druhna panny młodej i poprosiła ich, aby udali się z nią do kuchni. Ubrani odświętnie ludzie musieli znosić w niej ogromnie wysoką temperaturę, wywołaną licznymi palnikami.

Truskawki w wodzie z solą

Skutki moczenia truskawek w wodzie z solą

CZYTAJ DALEJ

Tam druhna poinformowała ich, że muszą pozmywać wszystkie talerze, sztućce, kieliszki oraz szklanki po innych bawiących się. Zszokowani nie odmówili jednak i zdecydowali się pomóc niewielkiej obsłudze lokalu.

Na sali nie czekało na nich nic dobrego

Po rozprawieniu się z brudnymi naczyniami, powrócili na sale z nadzieją, że wykonana ciężka praca, będzie chociaż nagrodzona czymś smakowitym. Ich rozczarowanie nie miało jednak granic, gdy usiedli do stołów.

Okazała się, że całe zamówione jedzenie zostało zjedzone i nie ma dla nich nic więcej. Matka panny młodej była zakłopotana, lecz przyznała, że małżonkowie nie zamówili wystarczająco dużo jedzenia - wszystko przez chęć oszczędzenia pieniędzy.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia - 3-letnie dziecko zmarło po zjedzeniu płatków śniadaniowych. Ten tekst poświęcony został sokowi ze świeżego buraka oraz jego prozdrowotnym właściwościom.

- Nowożeńcy chcieli mieć szykowną imprezę, ale oszczędzali na wszystkim - przyznała internautka. Gdyby tego było zbyt mało, para rozwiodła się po 3 latach od tego nieszczęsnego wesela.

Projekt bez tytułu - 2021-07-02T114306.352

Źródło: canva.com/ Oleg Baliuk

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: parenting.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Restauracje

Staruszek zapłacił krocie za obiad z rodziną

Czytaj więcej >

Restauracje

Nieprzyjemny incydent w McDonald's

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowity pomysł restauracji na Kaszubach

Czytaj więcej >
Pizza nad morzem kosztuje krocie

Restauracje

Horrendalne ceny za pizzę nad morzem

Czytaj więcej >

Restauracje

Już za moment Polacy pożegnają kłopotliwe obostrzenie

Czytaj więcej >
Gofry warte małą fortunę

Restauracje

Najdroższy gofr nad Bałtykiem

Czytaj więcej >