Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-07-02T111905.377

Brent Keane, Pexels

Wpis o przykrej sytuacji na weselu bije rekordy popularności

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Internautka opisała szokującą sytuację, jaka miała miejsce na weselu, na którym była gościem. Młoda para zdecydowała, że nie zatrudni obsługi, dlatego kazali posprzątać gościom po sobie. Co więcej, zabrakło jedzenia dla zajętych sprzątaniem ludzi.

Praktycznie każdy chce, aby jego wesele było niczym z bajki. Szykownie ubrani goście, stoły uginające się pod ciężarem jedzenia, godziny spędzone na tańcach i zabawie, a także wspaniałe dekoracje.

Nie każda tego typu impreza udaje się w 100 proc. lecz większość i tak spełnia większość wymagań. Historia pewnej internautki pokazuje jednak, że niekiedy winę za złą zabawę ponosi młoda para organizująca wesele.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Goście weselni sprzątali po zabawie

Internautka na jednym z portali internetowych opisała swoje doświadczenie na weselu, na które została zaproszona przez parę młodą. Jak wspomina, zarówno miejsce jak i suknia panny młodej były olśniewające.

Do kobiety i 10 innych gości po kolacji podeszła nagle druhna panny młodej i poprosiła ich, aby udali się z nią do kuchni. Ubrani odświętnie ludzie musieli znosić w niej ogromnie wysoką temperaturę, wywołaną licznymi palnikami.

Truskawki w wodzie z solą

Skutki moczenia truskawek w wodzie z solą

CZYTAJ DALEJ

Tam druhna poinformowała ich, że muszą pozmywać wszystkie talerze, sztućce, kieliszki oraz szklanki po innych bawiących się. Zszokowani nie odmówili jednak i zdecydowali się pomóc niewielkiej obsłudze lokalu.

Na sali nie czekało na nich nic dobrego

Po rozprawieniu się z brudnymi naczyniami, powrócili na sale z nadzieją, że wykonana ciężka praca, będzie chociaż nagrodzona czymś smakowitym. Ich rozczarowanie nie miało jednak granic, gdy usiedli do stołów.

Okazała się, że całe zamówione jedzenie zostało zjedzone i nie ma dla nich nic więcej. Matka panny młodej była zakłopotana, lecz przyznała, że małżonkowie nie zamówili wystarczająco dużo jedzenia - wszystko przez chęć oszczędzenia pieniędzy.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia - 3-letnie dziecko zmarło po zjedzeniu płatków śniadaniowych. Ten tekst poświęcony został sokowi ze świeżego buraka oraz jego prozdrowotnym właściwościom.

- Nowożeńcy chcieli mieć szykowną imprezę, ale oszczędzali na wszystkim - przyznała internautka. Gdyby tego było zbyt mało, para rozwiodła się po 3 latach od tego nieszczęsnego wesela.

Projekt bez tytułu - 2021-07-02T114306.352

Źródło: canva.com/ Oleg Baliuk

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: parenting.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Ile zarabiają w gastronomii?

Restauracje

Ile można zarobić w gastronomii?

Czytaj więcej >

Restauracje

Zapadła decyzja ws. restauracji, która otworzyła się w trakcie lockdownu

Czytaj więcej >
Restauracje nie chcą ich sprzedawać

Restauracje

Kelnerzy nie chcą ich sprzedawać. Absurd w polskich restauracjach

Czytaj więcej >
Polacy w restauracji

Restauracje

Największe grzechy Polaków w restauracjach

Czytaj więcej >
Okropne zachowanie kelnera

Restauracje

Okrutne zachowania kelnera w restauracji

Czytaj więcej >
Nastolatek nie spodziewał się ataku

Restauracje

Nagły atak ptaka na jedzącego nastolatka

Czytaj więcej >