Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Wszyscy na to czekali. Tylko dziś w Lidlu uwielbiane mięso za ułamek ceny
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 11.03.2023 11:10

Wszyscy na to czekali. Tylko dziś w Lidlu uwielbiane mięso za ułamek ceny

sobotnie promocje w Lidlu
Marek BAZAK/East News, lidl.pl

Szukasz pomysłu na obiad? Przygotuj filet z piersi indyka. Tylko dziś w Lidlu kupisz mięso aż o 31% taniej. Dzięki akcji promocyjnej ,,Tania sobota w Lidlu" zrobisz niezbędne zakupy w bardzo okazyjnych cenach.

Tania sobota w Lidlu

Lidl jest jedną z najbardziej lubianych przez Polaków siecią sklepów. Duży asortyment, zawsze świeże owoce, warzywa i inne produkty, a także liczne promocje codziennie przyciągają prawdziwe tłumy. Lidl przygotowuje promocje w każdym tygodniu. 

Dodatkowo w wybrane dni tygodnia możemy zrobić zakupy jeszcze taniej. Lidl prowadzi również akcje promujące kuchnie całego świata. Możemy kupić produkty spożywcze niezbędne do przyrządzenia między innymi azjatyckich potraw. 

Dzisiaj ruszyła akcja pod hasłem ,,Tania sobota w Lidlu". Tylko do końca dnia kupimy mięso mielone z indyka, ręcznik papierowy i czerwone winogrona w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje sięgają nawet 50%. Wiele innych produktów również zostało przecenionych.

 

Strzelczyk wziął blender i pokazał jak robi majonez. 1 dodatek jest kluczowy

Filet z piersi indyka aż o 31% taniej

Tylko dziś w Lidlu kupimy filet z piersi z indyka aż o 31% taniej. 1 kg produktu kosztuje 19,99 zł. Dla porównania cena regularna to 28,99 zł za kilogram. Indyk jest zdrowym, bogatym w białko mięsem. Nie jest przy tym ciężkie, ponieważ praktycznie nie ma tłuszczu.

Z piesi z indyka zrobimy pyszny i zdrowy obiad. Możemy oprószyć mięso przyprawami i zgrilować lub upiec. Możemy zmielić filety i zrobić z nich kotlety. Możemy również przyrządzić zapiekanki i wiele innych dań.

Super promocje w Lidlu

Tylko w sobotę kupimy również czerwone winogrona tańsze aż o 40%. Kilogram owoców kosztuje teraz 11,99 zł. Masło i mleko również są mocno przecenione. Za osełkę 500 gram z Mlekowity zapłacimy 50% taniej, czyli 9,49 zł. Cena regularna to 18,99 zł.

Jeśli kupimy 6 opakowań mleka UHT 1,5%  z Mlekowity, każdy karton będzie kosztował nie 3,99 zł, a 2,65 zł. W sobotę kupimy również niezbędny w kuchni ręcznik papierowy. Ręcznik firmy Flolarys i Nuvelle za 2,99 zł. Cena regularna to 5,99 zł.

Czy mrożone ryby są zdrowe? Sprawdź również, co szykuje Biedronka. Klienci nie będą zadowoleni.

lidl.jpg
screen pochodzi ze strony lidl.pl