Smakosze.pl
Paragon

Jakub Kaminski/East News; Paragon przesłany przez użytkownika pepper.pl

Zaskakujący finał zakupów w Biedronce, paragon podbija sieć

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka znana jest ze swoich licznych promocji, które często pozwalają klientom na wykonywanie zakupów, za wyjątkowo małe pieniądze. Tym razem można nabyć Kinder Jajka Niespodzianki za jedyne 0,49 zł od sztuki. Rabat dotyczy jednak tylko jednej serii.

Biedronka od lat kojarzona jest z niskimi cenami, a także sklepami dostępnymi w praktycznie każdym zakątku Polski. Dzięki temu sieć cieszy się niesłabnącą popularnością, na którą wiele innych sklepów musi znacznie ciężej pracować.

Rządni promocji klienci cały czas przeglądają ofertę portugalskiego sklepu, aby móc zaopatrzyć się w ulubione towary za znacznie mniejsze pieniądze. Obecnie w sieci wiele mówi się o akcji rabatowej na jajka Kinder Niespodzianka, których cena jest rekordowo niska.

Biedronka zachwyca okazją

Użytkownicy portalu pepper.pl, która pozwala na wymienianie się okazjami i kodami rabatowymi przez klientów, zdradzają o jednej z największych promocji na słodycze. Jajka Kinder Niespodzianka w Biedronce kosztują tylko 0,49 zł.

Jest jednak pewien haczyk, który uniemożliwia wykupienia wszystkich dostępnych jajek ze sklepów Biedronki. Promocją objęta jest bowiem tylko jedna seria słodyczy z niespodzianką, która opisana została jako "NATOONS".

Zasmażane buraczki

Przepis na buraczki zasmażane jak od babci

CZYTAJ DALEJ

W Biedronce promocja Jajko Niespodzianka za 0,49 gr sztuka. Ceny są niezmienione, przynajmniej u mnie, przy kasie nabija się po 0.49 zł - tłumaczy użytkownik portalu pepper.pl, który wrzucił do Internetu zdjęcie swojego paragonu.


Na naszej stronie można znaleźć wiele ciekawych wieści ze świata kulinariów. W tym artykule zdradzamy, jak wyglądała jedna z najgorszych rewolucji, przeprowadzonych przez Magdę Gessler. Ten tekst poświęcony został przepisowi na smażoną rybę w bardzo delikatnym i puszystym cieście, do której wręcz idealnie pasują domowe frytki.

Co na to Biedronka?

Co ciekawe, sama sieć nie ma żadnych informacji na swojej stronie o powyższej promocji, co może budzić konsternację u niektórych klientów. Redakcja o2.pl zdecydowała się odezwać do Biura Obsługi Klienta sieci sklepów, aby dowiedzieć większej ilości szczegółów.

Nie mam żadnych informacji dot. tej promocji. Nie prowadzimy bazy asortymentowej, a ta promocja jest przez inną aplikację, a nie przez naszą gazetkę, dlatego nie jestem w stanie powiedzieć do kiedy promocja będzie trwała - odpowiedziało o2.pl BOK Biedronka.

Jeśli więc chcesz obkupić się w powyższy produkt, warto się pospieszyć. Takie promocje nie trwają zazwyczaj zbyt długo, a chętnych jest wielu. Z pewnością twoje dziecko będzie szczęśliwe, jeśli będzie mogło dostać aż tyle czekoladowych jajek.

Projekt bez tytułu - 2021-06-10T103220.342

Czekoladowe jajka

Źródło: margouillatphotos, Getty Images


Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: o2.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
banan

Produkty

Czy można jeść banany z czerwonymi liniami w środku?

Czytaj więcej >

Produkty

Ceny lodów nie przestają szybować

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >

Produkty

Ogromne zmiany we wszystkich produktach. Unia Europejska już zdecydowała

Czytaj więcej >

Produkty

Niskie ceny sprzętów i akcesoriów kuchennych w Biedronce

Czytaj więcej >