Smakosze.pl
Agnieszka Włodarczyk i jedzenie w szpitalu

Instagram / @agnieszkawlodarczykofficial; TRICOLORS/East News

Agnieszka Włodarczyk pokazała szpitalny obiad

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Jedzenie ze szpitala przeważnie wywołuje oburzenie u smakoszy. Agnieszka Włodarczyk niedawno urodziła dziecko. Poród odbywał się w publicznym szpitalu. Gwiazda pokazała na swoim Instagramie, jaki obiad podano jej podczas pobytu. Mało kto spodziewałby się, że w szpitalu można dostać takie frykasy.

Szpitalne jedzenie większości z nas kojarzy się z mizernymi porcjami i składnikami, które są raczej wątpliwej jakości. Okazuje się, że nie zawsze tak musi być. Agnieszka Włodarczyk potwierdziła to za sprawą swojej relacji na Instagramie.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Jakie jedzenie otrzymała w szpitalu Agnieszka Włodarczyk?

Nie da się ukryć, że powszechnie jedzenie w szpitalu nie wzbudza zachwytów. Jakiś czas temu porównywaliśmy posiłki pacjentów i skazańców. Tym razem przyjrzymy się bliżej temu co na obiad dostała Agnieszka Włodarczyk.

Aktorka jakiś czas temu trafiła do szpitala z powodu nadchodzących narodzin dziecka. Agnieszka Włodarczyk dzieliła się swoimi spostrzeżeniami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda z pewnością nie podejrzewała, że publiczny szpital może tak dbać o pacjentów.

- Cicho, czyściutko, jest utrzymany porządek. Warunki są bardzo luksusowe. Jest mega opieka lekarska, „wołacz” przy łóżku, jakby coś się działo - przyznała Agnieszka Włodarczyk na swoim Instagramie.

Lody od Podolskiego w Lidlu

Lody Lukasa Podolskiego już w Lidlu

CZYTAJ DALEJ

Gwiazda pokazała swoim fanom nie tylko pomieszczenie, w którym ją ulokowano. W jednej z relacji pochwaliła się frykasami, które otrzymała na obiad. Trzeba przyznać, że taki posiłek szpitalny robi bardzo pozytywne wrażenie.

Posiłek szpitalny, który może zaskoczyć niejedną osobę

Agnieszka Włodarczyk nie jada mięsa. Większość wegetarian zapewne obawia się pobytu w szpitalu z powodu posiłków niedostosowanych do ich codziennej diety. Aktorka przekonała się, że placówka ochrony zdrowia była przygotowana na taką ewentualność.

Gwiazda podzieliła się zdjęciem, na którym można podziwiać potrawkę na bazie kaszy, warzyw i tofu. Jako dodatek podano jej marchewkę. Bez wątpienia jest to o wiele lepsza propozycja kulinarna od kromki chleba posmarowanej mało apetycznym pasztetem. Nawet szpitale apelują o pomoc w tej kwestii.

Poniższe zdjęcie doskonale pokazuje, że jedzenie w szpitalach wcale nie musi być złe jakościowo. Może sekretem jest deklarowanie się jako osoba niejedząca mięsa? Niestety na to pytanie nie znamy odpowiedzi.

Jedzenie ze szpitala

Jedzenie ze szpitala

Instagram / @agnieszkawlodarczykofficial

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Plotek; Instagram / @agnieszkawlodarczykofficial

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >