Smakosze.pl
Agnieszka Włodarczyk i jedzenie w szpitalu

Instagram / @agnieszkawlodarczykofficial; TRICOLORS/East News

Agnieszka Włodarczyk pokazała szpitalny obiad

25 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Jedzenie ze szpitala przeważnie wywołuje oburzenie u smakoszy. Agnieszka Włodarczyk niedawno urodziła dziecko. Poród odbywał się w publicznym szpitalu. Gwiazda pokazała na swoim Instagramie, jaki obiad podano jej podczas pobytu. Mało kto spodziewałby się, że w szpitalu można dostać takie frykasy.

Szpitalne jedzenie większości z nas kojarzy się z mizernymi porcjami i składnikami, które są raczej wątpliwej jakości. Okazuje się, że nie zawsze tak musi być. Agnieszka Włodarczyk potwierdziła to za sprawą swojej relacji na Instagramie.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Jakie jedzenie otrzymała w szpitalu Agnieszka Włodarczyk?

Nie da się ukryć, że powszechnie jedzenie w szpitalu nie wzbudza zachwytów. Jakiś czas temu porównywaliśmy posiłki pacjentów i skazańców. Tym razem przyjrzymy się bliżej temu co na obiad dostała Agnieszka Włodarczyk.

Aktorka jakiś czas temu trafiła do szpitala z powodu nadchodzących narodzin dziecka. Agnieszka Włodarczyk dzieliła się swoimi spostrzeżeniami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda z pewnością nie podejrzewała, że publiczny szpital może tak dbać o pacjentów.

- Cicho, czyściutko, jest utrzymany porządek. Warunki są bardzo luksusowe. Jest mega opieka lekarska, „wołacz” przy łóżku, jakby coś się działo - przyznała Agnieszka Włodarczyk na swoim Instagramie.

Lody od Podolskiego w Lidlu

Lody Lukasa Podolskiego już w Lidlu

CZYTAJ DALEJ

Gwiazda pokazała swoim fanom nie tylko pomieszczenie, w którym ją ulokowano. W jednej z relacji pochwaliła się frykasami, które otrzymała na obiad. Trzeba przyznać, że taki posiłek szpitalny robi bardzo pozytywne wrażenie.

Posiłek szpitalny, który może zaskoczyć niejedną osobę

Agnieszka Włodarczyk nie jada mięsa. Większość wegetarian zapewne obawia się pobytu w szpitalu z powodu posiłków niedostosowanych do ich codziennej diety. Aktorka przekonała się, że placówka ochrony zdrowia była przygotowana na taką ewentualność.

Gwiazda podzieliła się zdjęciem, na którym można podziwiać potrawkę na bazie kaszy, warzyw i tofu. Jako dodatek podano jej marchewkę. Bez wątpienia jest to o wiele lepsza propozycja kulinarna od kromki chleba posmarowanej mało apetycznym pasztetem. Nawet szpitale apelują o pomoc w tej kwestii.

Poniższe zdjęcie doskonale pokazuje, że jedzenie w szpitalach wcale nie musi być złe jakościowo. Może sekretem jest deklarowanie się jako osoba niejedząca mięsa? Niestety na to pytanie nie znamy odpowiedzi.

Jedzenie ze szpitala

Jedzenie ze szpitala

Instagram / @agnieszkawlodarczykofficial

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Plotek; Instagram / @agnieszkawlodarczykofficial

Zapraszamy na nasz Instagram

Tagi:

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >