Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Jakub Kaminski/East News

Oferta spożywcza Biedronki od 8 marca

7 Marca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka już od jutra zachwyci wielu smakoszy, którzy z niecierpliwością oczekują doskonałych ofert. Choć dzisiaj obowiązuje niedziela niehandlowa, podczas której jest zakaz handlu, 8 marca, czyli poniedziałek, jest w 100% dniem handlowym.

Jeśli Biedronka jest sklepem, do którego bardzo często kierujesz swoje kroki, z pewnością będziesz zachwycony zbliżającą się promocją na produkty spożywcze. Już od jutra wielu klientów będzie mogło skorzystać z oferty, która pozwoli tanio kupić uwielbiane artykuły.

Chociaż dzisiaj Polacy mogą zrobić zakupy jedynie w małych sklepach spożywczych, w których pracują właściciele, oraz na stacjach benzynowych, to już teraz warto przygotować listę zakupów. Poniżej prezentujemy spis najlepszych promocji w Biedronce, które obowiązują od jutra.

Biedronka prezentuje mięso i wiele innych produktów w niskich cenach

Planujesz zrobić jutro kotlety schabowe, lecz nie masz jeszcze mięsa? Nie musisz się martwić, ponieważ schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo marki Kraina Mięs kosztować będzie jedynie 8,99 zł za kilogram dla każdego posiadacza karty Moja Biedronka. 

Aby obiad był dopełniony, warto przygotować do niego pyszną i zdrową sałatkę. Jednym ze składników mogą być pomidory papryczkowe, które kosztować będą jedynie 12,99 zł za kilogram. Taka cena obowiązuje jednak tylko do 10 marca, więc warto się pospieszyć. 

Choć pomidory są pyszne i wypełnione wartościami odżywczymi, trzeba połączyć je z innymi składnikami, aby zrobić sałatkę. Dlatego polecamy zakupić jutro sałatę lodową za 2,99/kg. Wcześniej kilogram kosztował 4,99 zł, dlatego cena obniżona została aż o 40%. 

Chcesz poczytać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym wyjawiamy zupełnie nowy sposób lepienia pierogów. W tym tekście z kolei zdradzamy kilka najbardziej popularnych błędów podczas pieczenia ciast. 

Co na deser?

Po obiedzie praktycznie każdy z nas wyczekuje słodkiego poczęstunku. Jednak aby nie przybrać na wadze, zalecamy kupienie ananasów, których kilogram w Biedronce kosztować będzie jedynie 2,99 zł. Podobnie jak w przypadku pomidorów, oferta ograniczona jest czasowo i można z niej skorzystać jedynie do 10 marca. 

Jeśli nie jest się amatorem egzotycznych owoców, można sięgnąć po bardziej tradycyjne rozwiązania. Pomarańcze deserowe, których smak każdy z nas doskonale zna i uwielbia, kosztować będą od 8 marca jedynie 2,99 zł za kilogram.

Dla tych, którzy mimo wszystko chcą posmakować słodyczy, a przy okazji sprawić swojej drugiej połówce chwilę radości, polecamy czekoladki Merci w opakowaniach o wadze od 210 g do 250 g. Za jedno opakowanie będzie trzeba zapłacić 10,99 zł - należy jednak pamiętać, że taka okazja obowiązywać będzie jedynie jutro. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Jajka

Produkty

Zdrowsze są jajka na miękko czy na twardo?

Czytaj więcej >
Jakie właściwości ma pigwa?

Produkty

Zwany "polską cytryną" owoc ma nieziemskie właściwości. Nie wszyscy mają pojęcie jak jest cenny

Czytaj więcej >
Pietruszka znacząco podrożała

Produkty

Ceny pietruszki poszły w górę

Czytaj więcej >
Suszona kiełbasa

Produkty

Czy kiełbasa z białym nalotem nadaje się do jedzenia?

Czytaj więcej >
Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >