Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Marek BAZAK/East News

Atrakcyjna oferta Biedronki, wystarczy spełnić jeden warunek

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka jest jednym z najtańszych sklepów dzięki wprowadzaniu przez nią wielu ofert promocyjnych. Tym razem wystarczy spełnić jeden warunek, aby skorzystać ze specjalnych voucherów na zakupy. Każdy posiadacz karty Moja Biedronka może odebr

Biedronka wielokrotnie sprawiała, że klienci czuli ogromne zaskoczenie widząc obowiązujące promocje. Nie raz zdarzyło się, że dzięki rabatom wielu konsumentów mogło obkupić się w ulubione produkty płacąc znacznie mniejsze pieniądze.

Nie inaczej jest w tym tygodniu - wyjątkowa oferta voucherowa pozwala zaoszczędzić aż 50% ceny produktów każdemu posiadaczowi karty Moja Biedronka. Jeśli więc mocno przeszkadza ci podatek cukrowy, kupując colę w Biedronce odzyskujesz aż 50% sumy, jaką na nią wydałeś. Wystarczy więc posiadać kartę lojalnościową, a rabat może być twój. 

Biedronka kolejny raz zachwyca promocjami

Aby móc odebrać vouchery na coca-colę (zarówna wersję słodzoną cukrem, jak i słodzikiem) należy udać się do sklepu Biedronka od 17 do 18 marca. Każdy, kto posiada kartę Moja Biedronka, i który zakupi 1,75 L butelkę tego napoju, może dostać voucher o wartości 50% produktu.

Trzeba jednak pamiętać, że każdego chętnego obowiązują limity. Na jedną kartę Moja Biedronka można kupić jedynie 4 butelki coli dziennie, które zostaną objęte promocją. Oznacza to, że przez dwa dni, będzie można kupić 8 butelek w niższej cenie. 

Jeśli nie możesz doczekać się na kupowanie coca-coli, możesz posiłkować się innym produktem, który również objęty jest ofertą voucherową. Cukier biały w paczce o wadze 1 kilograma kosztuje 2,49 zł, więc wartość vouchera wynosić będzie 1,25 zł. 

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym przekazujemy doskonały przepis na pyszną surówkę z pora i kiszonych ogórków. W tym tekście z kolei zdradzamy zaskakujące zastosowanie marynowanych żółtek jajka. 

Na każdą kartę Moja Biedronka obowiązuje limit 10 paczek cukru. Vouchery można uzyskać tylko do końca dzisiejszego dnia, więc warto pospieszyć się z zakupami. Należy również pamiętać, że po odebraniu voucherów ma się tylko dwa dni na użycie środków na nich zawartych. 

Voucher musi być użyty wyłącznie z tą kartą Moja Biedronka, dla której został wydrukowany. Voucherów nie można łączyć. Vouchera nie można wykorzystać na produkty biorące udział w promocji „OSZCZĘDZAJ POŁOWĘ NA VOUCHER Z KARTĄ MOJA BIEDRONKA” w czasie jego wykorzystywania - czytamy między innymi w oficjalnym komunikacie sieci Biedronka.

Kilka innych ciekawych promocji

Jeśli chcesz prowadzić zdrowy tryb życia i zarówno cukier jak i coca-cola nie są przez ciebie tolerowane, sięgnij po świeże owoce i warzywa. Sałata lodowa kosztuje jedynie 2,99 zł do 20 marca, podobnie jak pomarańcze deserowe, których kilogram kosztuje 2,99 zł do 20 marca.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >