Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Marek BAZAK/East News

Od dzisiaj w Biedronce kiełbasa, woda, papryka, mięso, ciastka Jeżyki, borówki i inne w wystrzałowych cenach

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka zaskoczyła wielu swoich klientów najnowszymi promocjami, które obejmują dziesiątki różnych produktów. Najlepszymi rabatami objęte zostały produkty takie jak papryka, mięso czy ciastka Jeżyki. Jeśli więc planowałeś ro

Biedronka nie raz sprawiała, że na twarzach jej klientów pojawiał się szeroki uśmiech. Wielu z nich było zachwyconych okazjami, które pozwalały kupić im uwielbiane produkty w znacznie niższych cenach. Od dzisiaj dostępna jest zupełnie nowa oferta promocyjna. 

Dzięki niej, podobnie jak przy innych tego typu okazjach, można zaopatrzyć się w towary, które normalnie kosztują więcej. Jeśli więc chcesz zrobić zapas mięsa czy pysznych słodyczy - skieruj swoje kroki do najbliższego sklepu Biedronki. 

Biedronka ma kolejną niebywałą ofertę

W ramach rabatowania, portugalska sieć sklepów przeceniła łopatkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo marki Kraina Mięs z 14,99 złotych za kilogram, do jedynie 7,99 złotych. Oferta obowiązuje jednak tylko dla posiadaczy karty Moja Biedronka. 

Jeśli ktoś myśli o zrobieniu gulaszu wraz z powyższym mięsem, powinien kupić również paprykę. Warzywo to ma obniżoną cenę i kosztuje obecnie tylko 6,99 złotych za kilogram. Warto dodać, że obie promocje obowiązują jedynie do 27 stycznia. 

Na osłodę i zastrzyk witamin dobrze kupić borówki amerykańskie w opakowaniu o wadze 125 gramów, za 3,99 złotych. Wcześniejsza cena wynosiła 6,99 złotych, więc łączna przecena to aż 42%. 

Dla tych, którzy wolą zjeść na deser coś o wiele słodszego, Biedronka także ma coś do zaoferowania. Ciastka Jeżyki przy zakupie dwóch opakowań o wadze 140 gramów kosztują 2,49 złotych za sztukę. 

Chcesz poznać więcej ciekawostek, które sprawią, że kuchenne perypetie będą wypełnione świetną zabawą? W takim razie zapoznaj się z tym tekstem, w którym wyjaśniamy jak najlepiej mrozić pierogi. W tym artykule wyjawiamy z kolei najlepszy możliwy sposób na obieranie bananów. 

Aby zachować odpowiednie zdrowie, należy pić przynajmniej dwa litry wody dziennie. Dlatego Biedronka postanowiła objąć promocją także 6-pak wody marki Żywiec zdrój w 1,5 l butelkach. Przy zakupie dwóch zgrzewek, 1 butelka kosztuje 1,49 złotych. 

Brakuje ci smaku grillowanej kiełbasy? Możesz przygotować ją w domu na grillowej patelni, a kiełbasa Śląska marki Kraina wędlin w opakowaniu o wadze 550 gramów kosztuje tylko 5,49 złotych za sztukę, przy zakupie dwóch opakowań. Oferta obowiązuje tylko dla posiadaczy karty Moja Biedronka. 

Inne promocje zostały dokładnie opisane w gazetce dostępnej na stronie internetowej Biedronki. Z niej można dowiedzieć się znacznie więcej, na temat najciekawszych ofert. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło:biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >
Market z Anglii wycofuje polskie produkty

Produkty

Brytyjski market wycofuje polskie produkty

Czytaj więcej >