Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Biedronka otwiera się na klientów. W tych miejscowościach zakupy zrobisz przez całą dobę
Renata Materlińska
Renata Materlińska 05.07.2023 09:44

Biedronka otwiera się na klientów. W tych miejscowościach zakupy zrobisz przez całą dobę

sklep Biedronka
Marek BAZAK/East News

Sieć Biedronka przechodzi w tryb wakacyjny. Co to oznacza? W wielu miejscowościach turystycznych, można będzie zrobić w niej zakupy przez całą dobę. Wiadomość z pewnością ucieszy turystów, którzy czasem bardzo późno wybierają się po sprawunki.

Biedronka przyciąga niskimi cenami

Ta wiadomość z pewnością ucieszy turystów, którzy lubią robić zakupy w Biedronce. Ceny w tej sieci są przystępne i nie wzrastają w związku z położeniem sklepu w miejscowości turystycznej. A jest to normą w małych, nadmorskich sklepikach, w których ceny mogą przyprawić o zawrót głowy. 

W tym sezonie wydaje się, że popularność Biedronki i innych dyskontów w miejscowościach turystycznych może wzrosnąć. A to w związku z horrendalnymi cenami w lokalnych knajpach. Wiele osób wyjeżdżających na wakacje deklaruje bowiem, że często będzie przyrządzać sobie posiłki we własnym zakresie. Co ciekawe, sklepy sezonowe mają zwykle bogatszy asortyment niż standardowe. 

Nic nie przebije pasty jajecznej Smakoszy. 1 nietypowy dodatek zmienia wszystko

Skąd pomysł na Biedronki otwarte 24 h?

Jak podaje portal Pulshr, w związku z sezonem wakacyjnym część sklepów Biedronka będzie otwarta przez całą dobę. Dotyczy to miejscowości turystycznych i jest odpowiedzią na zwiększonych ruch w tej sieci w lipcu i sierpniu. 
 

W sklepach sezonowych notujemy minimum 30 proc. wzrostu średniej sprzedaży w lipcu i sierpniu w porównaniu ze średnią sprzedażą w pozostałych 10 miesiącach.
 


- zdradziła Magdalena Sidawa, dyrektor operacyjna Regionu Koszalin w sieci Biedronka.

Firma w związku z tym dała możliwość swoim stałym pracownikom na oddelegowanie do wybranego sklepu sezonowego. Zatrudniła też nowe osoby.

Gdzie Biedronki będą otwarte 24 h?

W tryb wakacyjny przejdzie ponad 250 sklepów sieci Biedronka w całej Polsce. Sklepy zlokalizowane nad morzem, w górach i na Mazurach będą otwarte przez całą dobę, z krótką przerwą techniczną. 

Najwięcej, bo aż 37 całodobowych Biedronek będzie funkcjonować w województwie zachodniopomorskim. 24 h na dobę będą otwarte sklepy Biedronka w Nowym Dworze Gdańskim, Jastarni, Stegnie, Władysławowie, Przejazdowie, Łebie, Ustce, Mielnie, Dziwnowie i Kołobrzegu. 

W tym tygodniu kupisz w Biedronce tani sprzęt kuchenny, a także świeże warzywa
 

Marek BAZAK/East News


Źródło: pulshr, businessinsider