Smakosze.pl
Biedronka ponownie zaskakuje smakoszy

Jakub Kaminski/East News

Co nowego znajdziemy w Biedronce od poniedziałku?

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie smakoszy. Uwielbiana sieć supermarketów od poniedziałku ruszyła z nowymi promocjami, obok których nie sposób przejść obojętnie. Za niewielkie pieniądze dostaniemy różne rodzaje mięsa, warzyw oraz słodyczy.

Nie da się ukryć, że Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Oczywiście nie jest to nieuzasadnione. Właśnie tam możemy dostać produkty spożywcze po korzystnych cenach. Co czeka nas w placówkach sieci od poniedziałku?

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Promocje na mięso w sklepach Biedronka

Nie od dziś wiadomo, że Biedronka wie, na czym polegają dobre okazje. Tym razem każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Już od 2 sierpnia w sklepach sieci dostaniemy chude mięso mielone z szynki wieprzowej o 36% taniej. Za 500 g zapłacimy tylko 5,99 zł. Oferta będzie ważna do 4 sierpnia.

W tym samym terminie możemy kupić za znacznie mniejsze pieniądze sznycle z fileta z piersi indyka. Kilogram produktu wyceniono na 21,99 zł. Tym samym jego cena została pomniejszona o 20%.

Analogiczna promocja dotyczy także mięsa z uda kurczaka. Odwiedzając sklepy Biedronka, możemy je nabyć za jedyne 5,99 zł. Trzeba przyznać, że to dobra okazja do przyrządzenia mięsnych frykasów. Warto wiedzieć, jak dobrze usmażyć kurczaka.

Kotlety schabowe i kwestia panierki

Co zrobić, by panierka nie odchodziła od kotleta schabowego?

CZYTAJ DALEJ

Biedronka objęła promocjami uwielbiane warzywa

Od 2 do 4 sierpnia papryka czerwona będzie kosztowała w supermarketach Biedronka znacznie mniejsze pieniądze. Przeceniono ją aż o 41%. Za kilogram warzyw zapłacimy tylko 4,95 zł.

Wielbiciele pomidorów także mają powody do radości. Wyselekcjonowana odmiana Belido została przeceniona o 33%. Tym samym za pól kilograma pomidorów cherry przyjdzie nam zapłacić 5,99 zł.

Godne uwagi są także warzywne zamienniki wyrobów mięsnych. Burgery z burakami marki Go Vege w opakowaniu 200 g mogą być nasze za jedyne 5,99 zł. Ich cena została obniżona o 25%.

Tanie warzywa w sklepach Biedronka

Tanie warzywa w sklepach Biedronka

Canva / Kzenon

Niewielkie pieniądze za słodycze ze sklepów Biedronka

Bez wątpienia wielu smakoszy chętnie zajada słodycze. Od czasu do czasu można sobie pozwolić na taką formę przekąski. Wielbiciele łakoci powinni zainteresować się promocją na ciastka Jeżyki. Przy zakupie dwóch opakowań, jedno z nich zostanie przecenione o 54%. W związku z tym za każde zapłacimy 2,69 zł.

Podobną promocją zostały objęte praliny Toffifee. Kupując dwa opakowania smakołyków, za każde zapłacimy 8,99 zł. Tym samym jedno z nich zostanie przecenione aż o 56%. Oczywiście w sklepach Biedronka czeka na nasz o wiele więcej promocji. Najlepiej przekonać się o nich samodzielnie podczas wizyty w supermarkecie. Mało kto zdaje sobie sprawę, że biedronkowe kasy mają ukrytą funkcję.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub Kossakowski

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczącą fonii i obrazu. Kulinaria również odgrywają istotną rolę w moim życiu i chętnie eksperymentuję w kuchni. Wcześniej pisałem treści dla portalu Pikio. Od jakiegoś czasu jestem związany z redakcją Smakoszy. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Dlaczego warto jadać rydze?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujące zdjęcie borowika

Czytaj więcej >

Produkty

GIS ostrzega przed jajkami z Biedronki

Czytaj więcej >

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni maślaki ?

Czytaj więcej >

Produkty

Pilny komunikat GIS dla grzybiarzy

Czytaj więcej >

Produkty

Luksusowy sprzęt kuchenny w ofercie Lidla

Czytaj więcej >