Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Dino poszło na całość, prezenty na Dzień Mamy dostaniesz za bezcen. Trzeba się śpieszyć
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga 24.05.2024 18:18

Dino poszło na całość, prezenty na Dzień Mamy dostaniesz za bezcen. Trzeba się śpieszyć

szyld dino
fot. Pawel Wodzynski/East News

Jak głosi powiedzonko, „dla mamy kwiatek to żaden wydatek”. Sieć supermarketów Dino postarała się upewnić, że także słodki upominek nie uderzy nadmiernie po kieszeni.

Dzień Matki 26 maja

Dzień Matki to jedno z najhuczniej w Polsce obchodzonych świąt spoza katolickiego kalendarza liturgicznego. Choć wiele krajów ma różne daty dla podobnej uroczystości, w Polsce przypada ona 26 maja. W 2024 roku przypada to w niedzielę, co z pewnością ułatwi obchody.

Sprawia też, że do święta warto przygotować się zawczasu, w niedzielę będzie bowiem trudniej kupić coś na szybko. Pojedyncze czynne sklepy nie zaoferują nam szerokiego wyboru upominków. A już tym bardziej – nic ciekawego w dobrej cenie.

pralinki
fot. Canva
Żadna szczawiowa, ta zupa bije ją na głowę. Dziś mało kto o niej pamięta

Dzień Mamy w Dino

Ze stosowną promocją przychodzi zaś sieć supermarketów Dino. Sklepy wprowadzają przeceny nie tylko na asortyment kwiatów, choć i bukiety są z tej okazji w dobrej cenie. Warto jednak zwrócić uwagę właśnie na słodkości.

W ofercie znajdujemy więc tradycyjne słodkości, takie jak Ptasie mleczko. Przy zakupie dwóch można zapłacić za jedno 12 zł bez grosza, czyli taniej aż o 5 zł wobec ceny regularnej. Dino kusi też ofertą innych wedlowskich przysmaków. Chodzi choćby o kultowe baryłki czekoladowe za 15 zł bez grosza przy zakupie dwóch.

Dobre czekoladki na Dzień Matki

W równie dobrej cenie są też inne słodycze, które często funkcjonują jako upominkowe bombonierki. Mowa choćby o Merci, czekoladkach, których 400-gramowe opakowanie, czyli 32 czekoladki w różnych smakach, kosztuje 32 zł, czyli taniej o 5 złotych niż zazwyczaj.

Opłaca się też zdecydować na czekoladki Lindor, których 200-gramowe opakowanie kosztuje w Dino 15 zł bez grosza. Warunkiem jest zakup dwóch takich opakowań, ale wybierać można dowolnie spośród trzech wariantów. 

W dobrej cenie dostaniemy też czekoladki Dark Roses, które kosztują 17,99 zł za opakowanie, które liczy sobie aż 350 g. Podobne bombonierki z pralinkami były niegdyś podstawową formą upominku. Dziś co prawda wybór w sklepach jest o wiele większy, ale słodki upominek na Dzień Matki, w sam raz do niedzielnej kawy, to dalej świetny wybór.

Wypróbuj też przepisy na napar z liści morwy i szybkie ciasto truskawkowe z patelni.

czekoladki
fot. Canva