Smakosze.pl
Magda Gessler

Instagram / @magdagessler.official

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie rodzinne

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Redakcja smakosze.pl

Udostępnij:

Magda Gessler wkrótce wyda swoją autobiografię. Z tej okazji dzieli się z fanami wyjątkowymi niepublikowanymi dotąd zdjęciami. Jedno z nich kryje w sobie pewną poruszającą historię. Przedstawia ono Magdę w ciąży z córką Anną Wandą, która niestety zmarła po urodzeniu.

Magda Gessler znów zaskakuje! Już w czerwcu będziemy mogli przeczytać jej autobiografię, a już teraz gwiazda dzieli się wyjątkowymi zdjęciami z ważnych momentów jej życia. Niektóre z nich kryją w sobie poruszające historie.

Poruszające zdjęcie Gessler

Gessler opublikowała wyjątkowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Jest na nim w ciąży ze swoją córką Anną Wandą, która niestety urodziła się jako wcześniak i zmarła dwa tygodnie po urodzeniu.

Gwiazda bardzo mocno przeżyła śmierć dziecka. Długo nie mogła pogodzić się ze stratą. Po latach zdecydowała się również na przejmujące wyznanie. Ciężko powstrzymać łzy.

"Już w tym czasie dzieci ratowano. Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice. Nie luksusowej, a dziecięcej."

Na zdjęciu obok Magdy jest jej syn Tadeusz. Fotografia została wykonana w Portugalii. Wszystko wskazuje, że więcej na temat tego okresu z życia pani Magdy dowiemy się z jej autobiografii. Jej premiera już za kilka tygodni. O czym jeszcze napisze gwiazda?

źródło: instagram/ @magdagessler.official

Gessler wydaje autobiografię

Autobiografia Magdy Gessler ma szansę być jednym z największych książkowych bestsellerów najbliższych miesięcy. Gwiazda opisze w nim swoje barwne życie, w tym między innymi kulisy prowadzenia swoich biznesów.

Gessler należy do zdecydowanie najbarwniejszych osób polskiego showbiznesu. Nie da się ukryć, że jej wspomnienia w mig mogą stać się wielkim hitem. Niedawno, gwiazda wyjawiła, że na początku lat 90-tych miała problem z mafią. Szczególnie mocno odbiło się to na życiu jej dzieci - Lary i Tadeusza.

Okazało się, że mafia chciała ściągnąć haracz od restauracji Magdy Gessler. Gwiazda nie zdecydowała się na takie rozwiązanie, co sprowadziło problemy na jej rodzinę. Tak po latach wspomina to jej - córka Lara Gessler.

Naprawdę to, co ona ma w tej chwili to jest małe miki w porównaniu do tego, jak oni żyli w tych latach 90. kiedy faktycznie na starówkę weszła mafia, chciała zbierać haracze. Ona się nie zgadzała na to, więc my byliśmy narażeni cały czas.

Więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: instagram/ @magdagessler/ gazeta.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

undefined

Redakcja smakosze.plAutor

Redakcja smakosze.pl każdego dnia serwuje najlepsze przepisy na potrawy rozpływające się w ustach. Codziennie dostarczamy też najpikantniejsze plotki ze świata kulinarnego showbiznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Kanapka

Show-biznes od kuchni

Oburzające zdarzenie w Pendolino. Poseł dostał spleśniałe kanapki

Czytaj więcej >
Eleganckie danie

Show-biznes od kuchni

Ile kosztują potrawy w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Justyna Żyła napisała kulinarnego e booka. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem

Show-biznes od kuchni

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała pierwsze fragmenty nowego sezonu Kuchennych Rewolucji

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem kulinarnym

Show-biznes od kuchni

Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

Czytaj więcej >