Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gessler schudła aż 10 kg. Gwiazda zdradziła swój sekret, stosuje się do 1 zasady
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 17.06.2023 12:16

Gessler schudła aż 10 kg. Gwiazda zdradziła swój sekret, stosuje się do 1 zasady

dieta Magdy Gessler
Instagram @magdagessler_official

Zaraz po wakacjach rusza nowa edycja programu „MasterChef". Z tej okazji jurorzy udzielają kolejnych wywiadów. To właśnie podczas takiej rozmowy Magda Gessler zdradziła portalowi o2.pl tajemnicę swojej figury. Celebrytka przede wszystkim ograniczyła wielkość porcji.

Prosta, ale skuteczna dieta Magdy Gessler

Magda Gessler od zawsze kojarzyła się raczej z solidną postawą. Taka figura pasowała zresztą idealnie do wykonywanego przez nią zawodu. Jak miłośniczce jedzenia udało się przejść na dietę? Proces chudnięcia wymagał od Gessler mnóstwa samozaparcia i dyscypliny.

Dieta Magdy Gessler ma proste założenia. Poza małymi porcjami składniki powinny być dobrej jakości. Gwiazda obecnie unika na swoim talerzu mięsa. Co jeszcze zdradziła podczas rozmowy z dziennikarzem wp.pl?

Tłumy ruszyły do Biedronki skoro świt. Tylko dziś masło i cukier za ułamek ceny

Doskonały wygląda Gessler sprowokował dziennikarza do pytania o dietę

Filip Borowiak z Wirtualnej Polski spotkał się niedawno z samą Magdą Gessler. Była to kolejna jego styczność z gwiazdą kuchni i telewizji. Po wymianie grzeczności i kilku pytaniach dotyczących MasterChefa przyszła pora na konkret. Dziennikarz chciał wiedzieć, w czym tkwi tajemnica nowej, szczuplejszej figury Magdy Gessler.

Kreatorka smaku od lat miała posturę właściwą dla jej profesji. W końcu jednak postanowiła zawalczyć ze stereotypem. Wdrożyła w życie nowe zwyczaje, które pozwoliły jej zgubić pokaźną ilość kilogramów. Przed kamerą przyznała, że było ich ok. 10.

Borowiak od razu podjął temat, dociekając tajemnic Gesslerowej. Okazało się jednak, ze recepta jest prosta.

Po prostu wszystko podzielić przez prawie pięć

-wyznała bez ogródek restauratorka.

Dodała też, że taka metamorfoza wymaga ogromnego samozaparcia, dyscypliny, a także zmiany filozofii życia.

Magda Gessler jest osobą bardzo zapracowaną. Taki tryb życia wymaga od niej szczególnego dbania o dietę. Choć niektórym może wydawać się to dziwne, praca na planie to prosta droga do zaburzeń odżywiania, związanych często z ciągłym brakiem czasu. Magda Gessler na szczęście poradziła sobie z tym problemem.

Co jeszcze odnośnie swojej diety zdradziła Magda Gessler?

Gesslerowa powiedziała przed kamerą, że ciężko znaleźć jej odpowiedniego dostawcę jedzenia. Liczne firmy cateringowe nie spełniają jej wymagań.

Nie da się ukryć, że bardzo ciężko mi znaleźć w Krakowie firmę, która by mnie karmiła

-wyznała w czasie wywiadu.

Konieczność takiego żywienia wymusza kręcenie programu kulinarnego w studio pod Krakowem.

Co zajada gwiazda, kiedy może sobie gotować sama? Zdradziła, że uwielbia pomidory, na przykład zapieczone z ziemniakami. Dzień zaczyna od śniadania, niezbyt jednak obfitego. Dzięki jedzeniu zmniejszonych porcji jej żołądek wymaga znacznie mniejszej ilości pożywienia, niż wcześniej.

W południe jest jakaś sałata, potem może być mała pasta…

-wyliczała Magda Gessler swoje menu.

Dodała jednak, że trzyma się z daleka od mięsa. Jeśli tak proste metody dają takie rezultaty, to tylko pozazdrościć. Zmiana na lepsze widoczna jest gołym okiem. Gessler to nie jedyna gwiazda, która może pochwalić się takim wynikiem. Niemal 20 kg zgubiła uczestniczka popularnego programu.

zdrowa dieta.png
Canva / Olga Kriger

Źródło: o2.pl