Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Kim jest córka Ewy Wachowicz?

Kim jest córka Ewy Wachowicz?

Kim jest córka Ewy Wachowicz?
Pawel Wodzynski/East News

Ewa Wachowicz znana jest ze swoich fantastycznych kulinarnych przepisów. Jej córka — Aleksandra Osuchowska — nie poszła jednak w ślady mamy. Wiemy, czym zajmuje się 17-letnia córka Miss Polonia 1992.

Przepisy Ewy Wachowicz skradła serca wielu Polaków. Wystarczy wspomnieć jej recepturę na klasyczny rosół czy placki ziemniaczane. Córka gwiazdy kulinariów — choć wystąpiła w 2016 roku w programie Top Chef — nie zdecydowała się jednak na karierę w show-biznesie.

Co robi Aleksandra Osuchowska?

Córka Ewy Wachowicz i dziennikarza Przemysława Osuchowskiego nie dzieli się szczegółami swojego życia publicznie. Ma co prawda konta w mediach społecznościowych, lecz w większości są one prywatne.

Na Instagramie znajdziemy jednak profil poświęcony stylizacji paznokci. Z jego opisu wynika, że Aleksandra Osuchowska zajmuje się także stylizacją rzęs i brwi. Miejscem działalności jest Kraków, więc możemy przypuszczać, że dziewczyna mieszka tam na stałe.

Dlaczego o Osuchowskiej wiemy tak niewiele?

Ewa Wachowicz nigdy nie ukrywała, że ceni swoją prywatność. Celebrytka starała się chronić córkę przed światem show-biznesu. W jednym z wywiadów zdradziła, że nie sądzi, iż jej obecność w mediach byłaby dobra.

Jednocześnie przyznała, że będzie wspierać córkę, jeśli ta zdecyduje się na działania w sferze publicznej:

„Jeśli jako dorosła osoba podejmie pracę związaną z show-biznesem, to OK, ale to będzie jej świadomy wybór. Dopóki mogę ją przed tym ochronić, robię to”. - tak podsumowała swoje stanowisko w tej kwestii.

Jej zdaniem takie podejście do sławy jest najwłaściwsze.

„Uważam, że tak jest lepiej, bo mamy przykłady młodych ludzi, którzy nie poradzili sobie ze sławą” - uzasadniła w rozmowie z dziennikarzami.

Gwiazda zapewnia, że zależy jej, by córka „była sobą". Takie postępowanie jest więc jak najbardziej uzasadnione.

Manicure
Córka Ewy Wachowicz działa w branży beauty

Źródło zdjęcia: canva/Serbogachuk

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy

Źródło: plejada

Zapraszamy na nasz Instagram