Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-07-10T192838.723

Instagram / @robertmaklowicz_official

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Robert Makłowicz jest człowiekiem, które prywatne życie oddziela od zawodowego. Mało kto zdaje sobie sprawę, że Agnieszka Makłowicz, która obecnie jest jego żoną, przez wiele lat była również producentką jego programu. Poznali się na planie filmowym, a sam Makłowicz wspomina, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Robert Makłowicz jest jednym z najbardziej uwielbianych kucharzy w Polsce. Jego zdolności kulinarne są ogromne, a wiedza dotycząca gotowania i chęć do dzielenia się nią sprawiają, że ludzie świetnie się bawią podczas oglądania jego programów.

Mimo dużej popularności prezenter rzadko opowiada o swoich prywatnych informacjach. Dla widzów Makłowicza sporą zagadką jest jego żona Agnieszka, która na przestrzeni wielu lat, pojawiła się przed kamerami niewiele razy.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Kto jest żoną Roberta Makłowicza?

Robert Makłowicz nieczęsto pokazuje się wraz ze swoją żoną, Agnieszką Makłowicz, z którą ślub wziął w 1991 roku w Armenii. Co ciekawe, para poznała się na planie programu Telewizji Polskiej.

To właśnie Agnieszka Makłowicz stoi poniekąd za sukcesem Makłowicza. Jego żona namówiła go bowiem do wzięcia udziału w programie, który łączył zarówno gotowanie, jak i podróżowanie oraz historię.

Ogórki w wyjątkowej odsłonie

Przepis na chrupiące ogórki w zalewie miodowej

CZYTAJ DALEJ

Brakuje ci przepysznych i łatwych przepisów? Zajrzyj do innych naszych tekstów, w których zdradzamy tajniki wielu receptur. W tym artykule opisujemy najlepszy i najprostszy sposób na soczyste kotlety mielone. Ten tekst poświęcony został ogórkom konserwowym - tak prostej receptury nie znajdziesz nigdzie indziej.

Kobieta jest absolwentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi. Rok po uroczystości na świat przyszedł ich pierwszy syn Mikołaj, który obecnie współpracuje z ojcem w sklepie winiarskim w Krakowie.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Mąż pani Makłowicz od zawsze twierdził, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Dodatkowo wspólna praca, długie wyjazdy i czas spędzony na planie filmowym znacznie przyczyniły się do ich zbliżenia.

Drugi syn pary urodził się 4 lata po ich ślubie. W przeciwieństwie do swojego brata, wybrał inną ścieżkę życiową. Drugi syn Ferdynand postanowił zostać prawnikiem. Żona Makłowicza, mimo dużych sukcesów zawodowych, za największy uznaje właśnie swoje dzieci.

W ciągu całego swojego związku pokazali się razem na ważnych uroczystościach zaledwie kilka razy, a na pytania prasy wolą nie odpowiadać. Przyzwyczajeni jesteśmy do otwartości znanych ludzi, dlatego skrytość Makłowiczów wywołuje tak dużą ciekawość.

0cbe96ba208aea1fbeda89bc3e0aee51,750,0,0,0

Źródło: Kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"/TVP2

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: natemat.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >