Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-07-10T192838.723

Instagram / @robertmaklowicz_official

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Robert Makłowicz jest człowiekiem, które prywatne życie oddziela od zawodowego. Mało kto zdaje sobie sprawę, że Agnieszka Makłowicz, która obecnie jest jego żoną, przez wiele lat była również producentką jego programu. Poznali się na planie filmowym, a sam Makłowicz wspomina, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Robert Makłowicz jest jednym z najbardziej uwielbianych kucharzy w Polsce. Jego zdolności kulinarne są ogromne, a wiedza dotycząca gotowania i chęć do dzielenia się nią sprawiają, że ludzie świetnie się bawią podczas oglądania jego programów.

Mimo dużej popularności prezenter rzadko opowiada o swoich prywatnych informacjach. Dla widzów Makłowicza sporą zagadką jest jego żona Agnieszka, która na przestrzeni wielu lat, pojawiła się przed kamerami niewiele razy.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Kto jest żoną Roberta Makłowicza?

Robert Makłowicz nieczęsto pokazuje się wraz ze swoją żoną, Agnieszką Makłowicz, z którą ślub wziął w 1991 roku w Armenii. Co ciekawe, para poznała się na planie programu Telewizji Polskiej.

To właśnie Agnieszka Makłowicz stoi poniekąd za sukcesem Makłowicza. Jego żona namówiła go bowiem do wzięcia udziału w programie, który łączył zarówno gotowanie, jak i podróżowanie oraz historię.

Ogórki w wyjątkowej odsłonie

Przepis na chrupiące ogórki w zalewie miodowej

CZYTAJ DALEJ

Brakuje ci przepysznych i łatwych przepisów? Zajrzyj do innych naszych tekstów, w których zdradzamy tajniki wielu receptur. W tym artykule opisujemy najlepszy i najprostszy sposób na soczyste kotlety mielone. Ten tekst poświęcony został ogórkom konserwowym - tak prostej receptury nie znajdziesz nigdzie indziej.

Kobieta jest absolwentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi. Rok po uroczystości na świat przyszedł ich pierwszy syn Mikołaj, który obecnie współpracuje z ojcem w sklepie winiarskim w Krakowie.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Mąż pani Makłowicz od zawsze twierdził, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Dodatkowo wspólna praca, długie wyjazdy i czas spędzony na planie filmowym znacznie przyczyniły się do ich zbliżenia.

Drugi syn pary urodził się 4 lata po ich ślubie. W przeciwieństwie do swojego brata, wybrał inną ścieżkę życiową. Drugi syn Ferdynand postanowił zostać prawnikiem. Żona Makłowicza, mimo dużych sukcesów zawodowych, za największy uznaje właśnie swoje dzieci.

W ciągu całego swojego związku pokazali się razem na ważnych uroczystościach zaledwie kilka razy, a na pytania prasy wolą nie odpowiadać. Przyzwyczajeni jesteśmy do otwartości znanych ludzi, dlatego skrytość Makłowiczów wywołuje tak dużą ciekawość.

0cbe96ba208aea1fbeda89bc3e0aee51,750,0,0,0

Źródło: Kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"/TVP2

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: natemat.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Anna Mucha zawiedziona obiadem za 700 złotych

Czytaj więcej >