Smakosze.pl
Kucharz zginął podczas gotowania

Canva / kazoka30

Kucharz zmarł w trakcie przygotowań weselnych

30 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

25-letni kucharz zmarł 21 czerwca wskutek obrażeń, których doznał w trakcie przygotowywania zupy na wesele. Niefortunnie wpadł on do wielkiego gara, w którym gotowała się potrawa. Niestety młodego kucharza nie udało się uratować. Całe zajście miało miejsce w Iraku.

Issa Ismail pracował jako kucharz już od 8 lat. Był mężem i ojcem trójki dzieci. Niestety tragiczny w skutkach wypadek doprowadził do jego śmierci. Lekarze walczyli o jego życie, jednak byli bezsilni.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Kucharz zmarł w tragicznych okolicznościach

Nie da się ukryć, że kucharz wydaje się względnie bezpiecznym zawodem. Wszakże co mogłoby się stać podczas gotowania. Okazuje się, że nawet w tym fachu może dojść do śmiertelnego w skutkach wypadku.

Niedawno wspominaliśmy o tym, że zmarł znany brytyjski kucharz. Dziś przyjrzymy się incydentowi, który wydarzył się w irackim Zakho. Właśnie tam wydarzył się wypadek, którego mało kto by się spodziewał.

Zgodnie z doniesieniami anglojęzycznego portalu Newsweek, bliskowschodnie media obiegła informacja o tym, że młody kucharz zmarł podczas przygotowywania potraw na wesele. Pracował on w lokalu Hazel Hall, który specjalizuje się w przyrządzaniu specjałów na różnego typu uroczystości.

Projekt bez tytułu - 2021-06-29T180815.157

Czy dzieci mogą pić wodę z kranu?

CZYTAJ DALEJ

15 czerwca Issa Ismail przygotowywał zupę z kurczaka, która jest tamtejszym odpowiednikiem naszego rosołu. Specjał znajdował się w ogromnej kadzi. Niestety, kucharz w trakcie mieszania zupy poślizgnął się i wpadł do gorącego wywaru.

Kucharz zmarł w szpitalu

25-letniego mężczyznę szybko przewieziono do szpitala, gdzie walczono o jego życie. Kucharz doznał poparzeń trzeciego stopnia na 70% ciała. W obliczu takiego uszczerbku na zdrowiu lekarze byli bezsilni.

Kadź z zupą

Kadź z zupą

Canva / фотоматериал

Kucharz zmarł 21 czerwca w szpitalu w miejscowości Dohuk, do którego przewieziono go na leczenie. 25-latek miał żonę i był ojcem trójki dzieci. Rodzina mężczyzny jest pogrążona w smutku.

Bliscy w rozmowach z mediami nadmieniali, że praca na kuchni pozwalała mu na zarabianie tylko 17 dolarów dziennie. Trzeba przyznać, że była to wyjątkowo niska płaca. Jakiś czas temu wspominaliśmy również o tym, że nie żyje znany amerykański kucharz.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: Newsweek.com

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Restauracje

Staruszek zapłacił krocie za obiad z rodziną

Czytaj więcej >

Restauracje

Nieprzyjemny incydent w McDonald's

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowity pomysł restauracji na Kaszubach

Czytaj więcej >
Pizza nad morzem kosztuje krocie

Restauracje

Horrendalne ceny za pizzę nad morzem

Czytaj więcej >

Restauracje

Już za moment Polacy pożegnają kłopotliwe obostrzenie

Czytaj więcej >
Gofry warte małą fortunę

Restauracje

Najdroższy gofr nad Bałtykiem

Czytaj więcej >