Smakosze.pl
Kucharz zginął podczas gotowania

Canva / kazoka30

Kucharz zmarł w trakcie przygotowań weselnych

30 Czerwca 2021

(Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2021)

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

25-letni kucharz zmarł 21 czerwca wskutek obrażeń, których doznał w trakcie przygotowywania zupy na wesele. Niefortunnie wpadł on do wielkiego gara, w którym gotowała się potrawa. Niestety młodego kucharza nie udało się uratować. Całe zajście miało miejsce w Iraku.

Issa Ismail pracował jako kucharz już od 8 lat. Był mężem i ojcem trójki dzieci. Niestety tragiczny w skutkach wypadek doprowadził do jego śmierci. Lekarze walczyli o jego życie, jednak byli bezsilni.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Kucharz zmarł w tragicznych okolicznościach

Nie da się ukryć, że kucharz wydaje się względnie bezpiecznym zawodem. Wszakże co mogłoby się stać podczas gotowania. Okazuje się, że nawet w tym fachu może dojść do śmiertelnego w skutkach wypadku.

Niedawno wspominaliśmy o tym, że zmarł znany brytyjski kucharz. Dziś przyjrzymy się incydentowi, który wydarzył się w irackim Zakho. Właśnie tam wydarzył się wypadek, którego mało kto by się spodziewał.

Zgodnie z doniesieniami anglojęzycznego portalu Newsweek, bliskowschodnie media obiegła informacja o tym, że młody kucharz zmarł podczas przygotowywania potraw na wesele. Pracował on w lokalu Hazel Hall, który specjalizuje się w przyrządzaniu specjałów na różnego typu uroczystości.

Projekt bez tytułu - 2021-06-29T180815.157

Czy dzieci mogą pić wodę z kranu?

CZYTAJ DALEJ

15 czerwca Issa Ismail przygotowywał zupę z kurczaka, która jest tamtejszym odpowiednikiem naszego rosołu. Specjał znajdował się w ogromnej kadzi. Niestety, kucharz w trakcie mieszania zupy poślizgnął się i wpadł do gorącego wywaru.

Kucharz zmarł w szpitalu

25-letniego mężczyznę szybko przewieziono do szpitala, gdzie walczono o jego życie. Kucharz doznał poparzeń trzeciego stopnia na 70% ciała. W obliczu takiego uszczerbku na zdrowiu lekarze byli bezsilni.

Kadź z zupą

Kadź z zupą

Canva / фотоматериал

Kucharz zmarł 21 czerwca w szpitalu w miejscowości Dohuk, do którego przewieziono go na leczenie. 25-latek miał żonę i był ojcem trójki dzieci. Rodzina mężczyzny jest pogrążona w smutku.

Bliscy w rozmowach z mediami nadmieniali, że praca na kuchni pozwalała mu na zarabianie tylko 17 dolarów dziennie. Trzeba przyznać, że była to wyjątkowo niska płaca. Jakiś czas temu wspominaliśmy również o tym, że nie żyje znany amerykański kucharz.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: Newsweek.com

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Kuchenne Rewolucje

Restauracje

Kuchenne Rewolucje żegnają zmarłą uczestniczkę programu

Czytaj więcej >
szef kuchni w pracy

Restauracje

Skandaliczna stawka dla kucharza w restauracji Nusr-Et

Czytaj więcej >

Restauracje

Zaskakujący rachunek podbija sieć

Czytaj więcej >
Magda Gessler nie była zachwycona

Restauracje

Niecodzienna sytuacja w Kuchennych Rewolucjach

Czytaj więcej >

Restauracje

Ile kosztują posiłki w restauracjach Magdy Gessler?

Czytaj więcej >

Restauracje

Jakie są ceny w restauracji Lewandowskiego?

Czytaj więcej >