Smakosze.pl

Jan Bielecki/East News

Magda Gessler poszukuje pracowników do swojej restauracji

25 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Magda Gessler często udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazda zamieściła na swoich profilach ogłoszenie o pracę, które wywołało spore poruszenie wśród internautów. Słynna restauratorka poszukuje pracowników do swojego sztandarowego lokalu U Fukiera. W komentarzach pojawiły się nie lada emocje.

Na Facebooku i Instagramie Magdy Gessler pojawiło się nowe nagranie, w którym restauratorka informuje swoich fanów o tym, że poszukuje ambitnych kelnerów i kucharzy. Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów.

Magda Gessler oferuje pracę

Nie od dziś wiadomo, że restauracje Magdy Gessler należą do jednych z najbardziej cenionych lokali gastronomicznych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych jest bez wątpienia U Fukiera. Okazuje się, że restauratorka planuje rozszerzyć działalność swojej restauracji.

W nagraniu, opublikowanym w mediach społecznościowych, Magda Gessler wyjaśniła, że restauracja U Fukiera 6 marca 2022 roku będzie obchodziła swoje trzydziestolecie. Właśnie z tej okazji gwiazda planuje rozszerzyć jej działalność. Tym samym nie może się obejść bez zatrudnienia dodatkowych osób do pracy.

Kochani zapraszam do mojego zespołu U Fukiera. Szukam ambitnych kreatywnych na wysokim poziomie kelnerów i kucharzy. Praca w moim zespole czeka, a ja czekam na was‼️‼️‼️ CV wysyłajcie na adres [email protected] i nr kontaktowy 600999933 (pisownia oryginalna) - napisała na swoim Facebooku Magda Gessler.

Trzeba przyznać, że oferta Magdy Gessler może zainteresować liczne grono wielbicieli kulinariów. W nagraniu restauratorka podkreśliła, że w grę wchodzi Umowa o Pracę. Nieco wątpliwości może wzbudzić czas jej trwania, ponieważ Magda Gessler nadmieniła, że umowa będzie bezterminowa, a jej wymiar to 15 dni.

Internauci natychmiast zareagowali

Oferta pracy Magdy Gessler wzbudziła mieszane uczucia u internautów. Niektórzy zarzucali gwieździe, że praca z nią musi być bardzo ciężka. Oczywiście nie mogło zabraknąć zastrzeżeń dotyczących wynagrodzenia.

Pani Gessler wcale dobrze nie płaci - zarzuciła jedna z internautek komentująca ogłoszenie zamieszczone na Facebooku.

W obronie gwiazdy stanęli fani restauratorki. Jednak sama Magda Gessler również potwierdziła, ile ma wynosić wynagrodzenie dla osoby, która zostanie zatrudniona w restauracji U Fukiera.

Okazuje się, że dniówka ma wynosić 400 złotych. Tym samym przy 15 dniach pracujących całość wypłaty powinna opiewać 6000 złotych. Magda Gessler skomentowała pod ogłoszeniem, że taka jest oficjalna płaca.

Oferta pracy restauratorki wywołała lawinę nieprzychylnych komentarzy. Jednak wiele osób zaczęło bronić restauratorki i wykazywało chęć zatrudnienia się w restauracji U Fukiera. Niedawno wspominaliśmy o tym, jak wysokie ceny w lokalu Magdy Gessler zaskoczyły Youtubera . Prezentowaliśmy również jej przepis na faszerowanego kurczaka .

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Facebook / @magdagessler.official; Instagram / @magdagessler_official

Zapraszamy na nasz Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Makłowicz rusza z rodzinną firmą. Nie uwierzycie, czym się będą zajmować
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Robert Makłowicz wydał pilne oświadczenie. Nie mieści się w głowie, czego padł ofiarą
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gwiazdor Ojca Mateusza schudł 30 kg. Wykluczył z diety ten składnik
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Ukochany program kulinarny Polaków znika z anteny. Właśnie publicznie potwierdzono
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gwiazda internetu zorganizowała wesele w wersji fit. Na każdym stole pojawił się kontrowersyjny produkt
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler bez wysiłku schudła 13 kg. Jej patent wręcz zachwycił dietetyka
Czytaj więcej >
Jakub Kossakowski

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]