Smakosze.pl
Magda Gessler nie kryje wzruszenia

Instagram / @magdagessler_official

Magda Gessler zdradziła kulinarne szczegóły dot. wesela syna

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Magda Gessler podzieliła się szczegółami dotyczącymi wesela swojego syna. Restauratorka zdradziła, że tort najprawdopodobniej będzie przygotowany na bazie mango. Wieść o zaręczynach sprawiła, że Magda Gessler popłakała się ze szczęścia.

Z całą pewnością Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd świata kulinariów. Słynna restauratorka regularnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnie doniesienia potwierdzają, że syn Magdy Gessler szykuje się do ślubu.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez

Nie da się ukryć, że Magda Gessler uchodzi za niekwestionowaną ekspertkę z zakresu kulinariów. Zarówno jej córka, jak i syn poszli w jej ślady i swoją karierę skupili właśnie na branży gastronomicznej. Jakiś czas temu wspominaliśmy o rodzinnym zdjęciu opublikowanym przez restauratorkę.

Magda Gessler słynie ze swojej otwartości. Na jej Instagramie często możemy natknąć się na zdjęcia i nagrania prezentujące chwile z życia codziennego. Niejednokrotnie dotyczą one chwil spędzanych z rodziną. Niedawno Magda Gessler odniosła się do planów dotyczących ślubu syna.

Tadeusz Muller na początku czerwca podzielił się nowiną o zaręczynach. Siłą rzeczy wiąże się to z przygotowaniami do ślubu i wesela. Magda Gessler bardzo ucieszyła się na tę wieść. Okazuje się, że pojawiły się nawet łzy szczęścia.

Lody mogą nas niemiło zaskoczyć

Jakich lodów lepiej nie kupować?

CZYTAJ DALEJ

- Popłakałam się, gdy usłyszałam o zaręczynach Tadeusza. Podobnie zresztą zareagowałam, gdy dowiedziałam się, że Lara jest w ciąży - wyznała Magda Gessler podczas rozmowy z Faktem, przytaczanej przez portal Jastrząb Post.

Magda Gessler zdradziła szczegóły dotyczące weselnego tortu

Nietrudno się domyślić, że na weselu syna słynnej restauratorki nie może zabraknąć najlepszych frykasów. Magda Gessler dobrze zna gust smakowy Tadeusza. Właśnie gwiazda Kuchennych Rewolucji ma odpowiadać ze wyjątkowy deser.

- Myślę, że przygotuję tort z mango. Tadeusz jest podróżnikiem smaków i bardzo lubi zarówno ten owoc, jak i marakuję. Te smaki od dzieciństwa fruwały u nas w domu. Taki tort ma piękne kolory. Jest też w nim odrobina campari i granaty, ach! - wyznała Magda Gessler w rozmowie z Faktem, przytaczanej przez Jastrząb Post.

Magda Gessler z dziećmi

Magda Gessler z dziećmi

Piotr Molecki/East News

Trzeba przyznać, że już sam opis tortu robi spore wrażenie. Z pewnością deser zachwyci nawet najbardziej wymagających spośród weselnych gości. Wszakże nietrudno natknąć się na wielbicieli smakowitego mango.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia w przygotowaniach ślubnych. Kto wie, może za jakiś czas Magda Gessler podzieli się kolejnymi kulinarnymi szczegółami dotyczącymi wesela. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak gwiazda zdradziła kulisy funkcjonowania restauracji w latach dziewięćdziesiątych.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Jastrząb Post

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Anna Mucha zawiedziona obiadem za 700 złotych

Czytaj więcej >