Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Dieta > Mama 5-raczków schudła 25 kg. Jej dieta budzi ogrom emocji
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 10.07.2024 15:18

Mama 5-raczków schudła 25 kg. Jej dieta budzi ogrom emocji

rodzina Clarke
Fot. Instagram/rodzinaclarke

Znana z mediów społecznościowych mama pięcioraczków pochwaliła się niedawno swoją przemianą. Okazuje się, że schudła aż 25 kilogramów. Za sukcesem ma stać zaskakująca, lecz skuteczna dieta. 

Mama z Instagrama

O rodzinie Dominiki Clarke zrobiło się głośno, kiedy kobieta urodziła niedawno pięcioraczki. Nowi członkowie rodziny dołączyli do i tak już licznego rodzeństwa. Okazało się wtedy, że pani Dominika wraz z mężem wychowuje już szóstkę potomstwa. Mama jedenastki życiem rodziny chętnie dzieli się w mediach społecznościowy. 

To właśnie z tego źródła dowiedzieliśmy się o kolejnej dobrej nowinie. Wcale nie chodziło o kolejną ciążę, ale o stan zdrowia rodzicielki. Pani Dominika poinformowała świat, że w ciągu kilku miesięcy udało się jej schudnąć ponad 20 kilogramów. To prawdziwy sukces zważając na to, że zmagała się ona z problemami zdrowotnymi. 

waga .jpg
Fot. Canva/pixelshot
Bosacka wzięła popularną wędlinę i powiedziała całą prawdę. Lepiej uważaj na zakupach

Przemiana w pięć miesięcy

Za przemianą Clarke ma stać dieta, która jak się okazuje, pozwala schudnąć w pięć miesięcy. Wcześniej mama jedenaściorga dzieci borykała się z problemami zdrowotnymi. Dopiero kiedy lekarz powiedział jej, że musi schudnąć, bo w innym wypadku grozi jej wózek inwalidzki, kobieta zaczęła szukać rozwiązania. Poznała nie tylko lepiej swoje ciało, ale też zrozumiała, co musi zrobić, aby lepiej wyglądać i lepiej się czuć. 

W moim przypadku była to bardzo wysoka insulina i problemy z jeszcze innymi hormonami, które musiałam najpierw wyregulować, aby móc dostać się do tych pokładów tłuszczu do spalenia - opowiadała o swojej przemianie Dominika Clarke w Dzień Dobry TVN.

Dieta, z którą zgubisz zbędne kilogramy

Wydać by się mogło, że za taką błyskawiczną przemianą mógłby odpowiadać przede wszystkim trudny i wymagający trening. Okazuje się jednak, że  wypadku pani Dominiki nie były on możliwy, bo ma ona problem z kolanami. 

Dieta to jest 80 procent sukcesu, a ćwiczenia tylko 20 procent. Z tym że ja bardzo polecam aktywność fizyczną. Jest to bardzo zdrowe, ale niektórzy po prostu nie mogą - opowiadała prowadzącym Dzień Dobry TVN mama jedenaściorga pociech. 

Za szybką i efektowną przemianą Clarke stoi, więc dieta. A w szczególność jeden składnik. Mama znana w mediach społecznościowych oprócz poznania właściwych nawyków żywieniowych i własnego ciała włączyła także do swojej diety oleje tłoczone na zimno. Dodawała je do praktycznie każdych posiłków, dzięki czemu efekt jest zauważany. A co ty myślisz o przemianie pani Dominiki? Sprawdź, przed czym ostrzega znana zielarka oraz przekonaj się, która ryba jest najzdrowsza

olej.jpg
Fot. Canva/margenauer