Smakosze.pl
Marta Grycan

TRICOLORS/East News

Media podały smutną informację o Marcie Grycan

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Marta Grycan należała do jednych z najbarwniejszych postaci polskiego showbiznesu. Porównywano ją do samej Magdy Gessler. Jakiś czas temu kobieta zniknęła ze show biznesu. Media podały smutne informacje na temat jej biznesów.

Kilka lat temu życie Marty Grycan śledziła cała polska. Okrzyknięto ją gwiazdą i porównywano z samą Magdą Gessler. Niestety wszystko wskazuje na to, że Marta Grycan zdecydowała się wycofać z biznesu i show biznesu.

Niepokojące doniesienia

O Marcie Grycan było głośno za sprawą jej męża Adama Grycana, który jest synem założyciela firm Zielona Budka oraz Grycan - Zbigniewa Grycana. Kilka lat temu kobieta wraz ze swoimi córkami szturmem podbijała salony, ale jakiś czas temu wycofała się z show biznesu.

Pani Marta nie chciała się jednak kojarzyć wyłącznie z nazwiskiem znanego teścia. Sama planowała otworzyć własną firmę cukierniczą. Niestety jak podają media jej plan nie wypalił.

Chociaż, jak podają media Marta Grycan wybrała już lokalizację swojego lokalu, a zainteresowanie jej wypiekami biło rekordy popularności, to ostateczni nie doszło do otwarcia wymarzonej restauracji. Jak podaje portal Jastrzab Post lokal jest obecnie do wynajęcia.

Ogromne emocje

Postać Marty Grycan wzbudzała w mediach ogromne emocje. Media podaję, że rozgłos niespecjalnie podobał się jej mężowi. Nie ulega jednak wątpliwości, że pani Marta doskonale wykorzystała swoje 5 minut.

Nie tylko bywała wraz z córkami na salonach, ale również wydała własne książki kucharskie. Są one skarbnicą wiedzy na temat kuchni oraz luksusowych wypieków. Jaka była ich tematyka?

Książki kulinarne Marty Grycan

Kilka lat temu Marta Grycan wydała książkę pt. "Kuchnia Haute Couture". Jak czytamy na jej okładce była ona swoistą opowieścią o życiu, kuchni i czasie spędzonym z bliskimi przy wspólnym stole.

Kobieta jest też autorką Dziennika Smaków, który miał mieć formę szczególnego kalendarza "bez dat", w którym każdy może zapisać swoje ulubione przepisy na każdą porę roku. Sama Marta Grycan podzieliła się w nim swoimi ulubionymi recepturami. Trzymamy kciuki za panią Martę i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi pomysłami.

Polecamy również nasze pozostałe artykuły. Niedawno pisaliśmy m.in. o dramacie restauratorów oraz fenomenie lodów Ekipa.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: wp/ jastrzab post/ lubimy czytac

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >