Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Miliony Polaków dziś włączą TVN. Takiego programu jeszcze nie było
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 03.03.2024 18:35

Miliony Polaków dziś włączą TVN. Takiego programu jeszcze nie było

logo stacji TVN
Wikipedia

W niedzielę 3 marca o godzinie 20 TVN wyemituje pierwszy odcinek programu MasterChef Nastolatki. To zupełna nowość w ramówce stacji, jak i w Polsce. W jury zasiądą znane osobowości związani z gastronomią. 

Zupełnie nowy talent-show

Chyba nie ma osoby, która nie widziałaby choć jednego odcinka MasterChefa. Ten program to jeden z topowych programów TVN-u. Udział w tym programie wielu otworzył drzwi do kulinarnej kariery m.in.: Mateuszowi Zielonce, czy uwielbianemu przez wszystkich Tomaszowi Strzelczykowi

Tym razem stacja postanowiła dać szansę nastolatkom. W nowym programie widzowie będą mogli zobaczyć, jak z gotowaniem pod okiem jurorów radzą sobie nastolatki w wieku od 13 do 17 lat. TVN ogłosił, że w dwóch pierwszych odcinkach zobaczymy, jak jurorzy wybiorą spośród masy młodych kucharzy 14 najlepszych, którzy wezmą udział w dalszej części programu. 

jurorzy masterchef2.jpg
Instagram/@tvn.pl
Moja rodzina wyrywa sobie ten przepis z rąk. Oto najlepsza zapiekanka, jaką znam

Kto znajdzie się w jury?

W jury o dziwo znajdą się nie tylko kucharze. Jednym z członków jest Michel Moran, który pojawił się już we wcześniejszych edycjach Masterchefa. Obok niego zasiądzie Dorota Szelągowska, która wcześniej znana była z innego programu stacji - Totalne remonty Szelągowskiej, w którym remontowała mieszkania Polaków. W jury znajdzie się także Tomasz Jakubiak, czyli znany kucharz i autor książek kucharskich. 

Prawdziwym zaskoczeniem, a jednocześnie gratką dla wielu fanów jest pojawienie się w programie - Michała Korkosza, znanego pod pseudonimem Rozkoszyny. Pod właśnie tą nazwą prowadzi bloga kulinarnego, w którym dzieli się nie tylko świetnymi przepisami, ale i swoją pasją do gotowania. Jego rolą jest wspieranie młodych uczestników programu. W dodatku obecność blogera w programie przyciągnie przed telewizory sporą ilość młodych widzów. 

Nie zapomnij włączyć telewizora

Emisja pierwszego odcinka MasterChef Nastolatki będzie miała miejsce w niedzielę 3 marca o godzinie 20. Nie zapomnij oglądać, bo to podczas pierwszych odcinków dowiesz się, kto będzie miał możliwość zdobycia nagrody.  Finalista otrzyma tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków, jak i nagrodę pieniężną w postaci 35 tysięcy złotych. 

Program warto również oglądać ze względu na pojawiających się w nim gości. Stacja zapowiedziała, że w tej edycji w tej roli pojawi się m.in.: Ewa Chodakowska i Martyną Wojciechowska. Fani tych dwóch celebrytek będą zachwyceni. 

Projekt bez nazwy-3.jpg
Instagram/@rozkoszny