Smakosze.pl
EN 01459008 0041

Jakub Kaminski/East News

Niezwykły komunikat biedronki, w tych godzinach zrobisz zakupy taniej

14 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka przygotowała zupełnie nową promocję, obowiązującą od piątku od godziny 15:00 do 15:00 soboty każdego tygodnia czerwca, w której można zdobyć pieniądze na dalsze zakupy. Aby móc z niej skorzystać, należy być posiadaczem karty Moja Biedronka i zapłacić w sklepie Biedronki minimalnie 99 zł. Łącznie zebrać można 25 zł wydanych pod postacią 5 voucherów.

Biedronka znana jest ze swoich licznych akcji promocyjnych, w których nierzadko można zdobyć ciekawe produkty, a nawet sprzęty kuchenne. Ich cena jest często bardzo mała, dzięki czemu sieć ma jedną z najlepszych ofert.

Tym razem firma postanowiła wprowadzić w życie akcję, która trwa przez cały czerwiec. Jedynym wymaganiem jest posiadanie karty lojalnościowej Moja Biedronka, lecz z łatwością można ją wyrobić za darmo - wystarczy poprosić o nią przy kasie.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej

Promocja w Biedronce okazją na uzyskanie voucherów do wykorzystania w czasie zakupów

W celu wzięcia udziały w promocji, należy wykonać zakupy w piątek od godziny 15 lub sobotę do godziny 15. Za wydanie przynajmniej 99 zł, klient z kartą Moja Biedronka dostaje pięć voucherów po pięć złotych.

Każdy voucher należy wykorzystać w danym dniu, który jest wydrukowany na voucherze. Warto przy tym pamiętać, że każdy z nich można wykorzystać jedynie po wcześniejszym okazaniu karty lojalnościowej, do której kupony są przypisane.

Zupa jarzynowa

Zupa warzywna z niczego - przepis na wiosenną "śmieciową"

CZYTAJ DALEJ

Promocje w tym tygodniu

Dla fanów wakacyjnego grillowania nie zabraknie pysznych różności. Kiełbasa śląska marki Kraina Mięs o wadze 550 gramów, przy zakupie dwóch opakowań, kosztuje jedynie 4,95 zł za jedną sztukę.

Na naszej stronie można znaleźć wiele ciekawych wieści ze świata kulinariów. W tym artykule zdradzamy, dlaczego ceny w lokalach gastronomicznych wzrosły w ostatnim czasie. Ten tekst poświęcony został przepisowy na najzdrowszy rosół, który nie zawiera mięsa, więc każdy może się nim raczyć.

Jeśli preferujesz bardziej warzywne przekąski lub planujesz upiec faszerowaną paprykę, udaj się do najbliższego sklepu portugalskiej sieci. Kilogram czerwonej papryki kosztuje tylko 5,99, a promocja obowiązuje do 16 czerwca.

Miłośnicy słodkości będą zachwyceni

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie choćby jednego dnia bez czegoś słodkiego, Biedronka ma świetną ofertę. Przy zakupie trzech batonów Kinder Bueno, klient płaci za jedną sztukę tylko 1,89 zł.

Niektórzy lubią słodycze, jednak z różnych względów nie mogą ich jeść. Aby zaspokoić swoje żądze, można pokusić się o kupienie arbuza, który jest zdrowym, niskokalorycznym, a przy tym słodkim produktem. W Biedronce za kilogram arbuza, trzeba zapłacić jedynie 1,99 zł.

Projekt bez tytułu (7)

Świeży arbuz

Źródło: Lazartivan, Getty Images Pro

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >