Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Restauracja odmówiła obsłużenia matki z dwójką dzieci. Powód nie mieści się w głowie

Restauracja odmówiła obsłużenia matki z dwójką dzieci. Powód nie mieści się w głowie

Restauracja odmówiła obsługi
canva/mediaphotos

Restauracja meksykańska podjęła dla wielu osób szokującą decyzję. Lokal odmówił obsłużenia rodziny z dwójką dzieci. Powodem było przekonanie, że klienci z pewnością pozostawią po sobie bałagan.
 

Rodzina niemile widziana w restauracji

Jeden z lokali w Teksasie podszedł do tematu goszczenia dzieci i ich rodziców sposób, który może przyprawić o oburzenie. Knajpa słynąca z dań typu tex-mex wyprosiła matkę z dwójką dzieci i ich babcią.

Młoda mama opisała zaistniałą sytuację w mediach społecznościowych, donosząc, że przyczyną odmowy, z która się spotkała jest fakt, że obsłudze po prostu nie spodobała się wizja sprzątania po młodych klientach.

Trzeba się śpieszyć. Jeszcze tylko dziś olej i masło za grosze w Biedronce

Czy dzieci brudziły w restauracji?

Z opisu zamieszczonego w mediach wynika, że rodzina nawet nie zdążyła usiąść w lokalu. Babcia dzieci miała wejść wcześniej i cofnąć się, by poinformować matkę o braku możliwości skorzystania z usług.

Więcej szczegółów niestety nie ma. Pod wpisem niedoszłej klientki możemy jednak znaleźć dość ostrą odpowiedź restauracji, która nie tylko przyznaje sobie prawo do odmawiania obsługi bez podania przyczyny, ale też zdaje się sugerować, że rodzina próbowała wyłudzić rabat lub była nieuprzejma wobec personelu. Jak było naprawdę — nie wiadomo.

Internauci mają skrajne opinie o rachowaniu restauracji

Wpis młodej mamy zebrał różne komentarze. Jedni uważali, że skoro restauracja odpowiedziała tak ostro, to musiało dojść do sporych naruszeń spokoju innych klientów czy sporu z obsługą. Inni wzięli stronę rodziny i nie dowierzali, że małe dzieci jedzące taco mogą być problemem dla lokalu z doświadczeniem.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na dania obiadowe dla całej rodziny. Polecamy prosty i sycący gulasz wieprzowy. Być może skusi was też tani i smaczny strogonow bez mięsa.

Restauracja nie dla dzieci.png
canva/Gary  Barnes, Pexels

Źródło: edziecko