Smakosze.pl
Rusza nowy MasterChef

Pixabay / congerdesign

Ruszają castingi do kolejnej edycji MasterChef

4 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

MasterChef cieszy się sporym zainteresowaniem wielbicieli kulinariów. Właśnie w tym programie kucharze mogą zmierzyć się w walce o tytuł mistrza. Okazuje się, że rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu.

Jesienią tego roku ma ruszyć emisja nowego sezonu MasterChef. Jest to nie lada okazja dla osób, które lubią kuchenne wyzwania. Z pewnością w castingach weźmie wielu miłośników gotowania. W tym roku ponownie odbędą się one w innej konwencji.

Dziesiąta seria MasterChef

Program MasterChef niejednokrotnie wywoływał spore emocje. Zmagania kulinarne przyciągają przed szklane ekrany licznych widzów, którzy bacznie obserwują poczynania uczestników ocenianych przez eksperckie jury.

Niedawno wspominaliśmy o wyjątkowym odcinku MasterChef Junior. Na zmagania dorosłych kucharzy przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ponieważ dziesiąta odsłona programu ma mieć premierę dopiero jesienią.

Na oficjalnej stronie polskiej edycji MasterChef pojawił się wpis, zachęcający do wzięcia udziału w castingu do kolejnej edycji zmagań wielbicieli kulinariów. Podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się one przez internet.

Casting w niecodziennej formie

Rozpoczynamy poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza – amatora w Polsce. Castingi będą odbywały się online, za pośrednictwem aplikacji Zoom Cloud Meetings. Jeśli zaskakujesz bliskich swoimi potrawami, uwielbiasz spędzać czas w kuchni i chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zgłoś się na casting! — można wyczytać na stronie programu MasterChef.

(Canva.com / bgton)

Zgodnie z dalszą częścią wpisu, pierwszym krokiem jest zapoznanie się z regulaminem. Jeśli osoba zainteresowana udziałem w MasterChef je spełnia, wówczas powinna uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie należy czekać na kontakt ze strony redakcji programu.

Następnym etapem jest udział w castingu online. Zgłoszenia będą trwały do 25 kwietnia 2021 roku. Rzecz jasna trzeba być osobą pełnoletnią, ponieważ nie jest to edycja skierowana do najmłodszych. Kolejna edycja z pewnością dostarczy nam wielu emocji.

MasterChef jest szansą dla utalentowanych kucharzy

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w skład jury dziesiątej serii będą wchodzić Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran. Do wygrania jest o 100 tysięcy złotych oraz możliwość wydania książki kucharskiej.

Dla wielu wielbicieli kulinariów jest to wyjątkowa możliwość na to, by wyróżnić się na tle innych i osiągnąć sukces w swojej pasji. Ciekawe, czy w programie znajdzie się miejsce na swojskie klasyki, takie jak zupa szczawiowa. Niedawno przedstawialiśmy przepis na ten specjał.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Masterchef.tvn.pl; Wikipedia; Wirtualne Media

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >