Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Ruszyło w całej Polsce. Biedronka sprzedaje wędliny, olej i cukier za ułamek ceny
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 10.03.2023 08:16

Ruszyło w całej Polsce. Biedronka sprzedaje wędliny, olej i cukier za ułamek ceny

Nowe promocje w Biedronce
WrS.tm.pl, Public domain, via Wikimedia Commons, biedronka.pl

Wybierasz się na zakupy? Nie przegap totalnej obniżki cen w Biedronce. Tylko do soboty obowiązują promocje na wiele produktów spożywczych, w tym masło. Cukier biały, olej rzepakowy Kujawski oraz wędliny z Krainy Wędlin kupisz za grosze.

Wielka promocja w Biedronce tylko do soboty z kartą Moja Biedronka lub aplikacją

Biedronka przygotowała totalne obniżki cen produktów spożywczych. Za ułamek ceny kupimy między innymi masło, świeże i mrożone ryby, świeże mięso, a także warzywa i owoce. Na szczególną uwagę zasługuje cena cukru białego, wędlin oraz oleju rzepakowego. 

W promocji w Biedronce kupimy także wędzonego łososia, który jest pysznym dodatkiem do kanapek, zapiekanek, tart, czy placków z cukinii. Rabaty naliczają się automatycznie po zeskanowaniu karty Moja Biedronka lub z aplikacją.

Dla klientów, którzy nie mają katy Moja Biedronka, promocje również są, jednak nie są już tak spektakularne. Warto więc założyć sobie taką kartę lub zainstalować aplikację, aby robić zakupy w świetnych cenach i na dużych obniżkach.

Ogiński pokazał, jak obiera się pomidory w najlepszych restauracjach na świecie

Cukier, olej i mięso w atrakcyjnej cenie

Tylko dziś i jutro przy zakupach za minimum 29 zł cukier biały kosztuje aż 21% mniej. Za 1 kg produktu zapłacimy 4,69 zł. Wystarczy przy kasie zeskanować kartę Moja Biedronka lub aplikację.

W promocji jest również olej rzepakowy Kujawski i wędliny z Krainy Wędlin. Butelka o pojemności 2 l kosztuje 18,99 zł. Litr produktu wychodzi więc za niecałe 10 zł. Przy zakupie jednego opakowania wędliny o gramaturze 250 g, drugie opakowanie kosztuje aż 70% taniej.

 

Totalne promocje w Biedronce

W promocji, która obowiązuje dziś i jutro kupimy także wiele innych produktów spożywczych, w tym mięso, nabiał, warzywa i owoce. Na szczególną uwagę zasługują ceny łososia wędzonego i masła. Przy zakupie wędzonego łososia z Marinero, drugi, tańszy produkt jest o 50% tańszy. 

Przy zakupie masła z Mlecznej Doliny, obowiązuje promocja ,,Kup 3 i zapłać mniej". Jedna kostka będzie kosztować więc 3,95 zł. Promocje naliczają się automatycznie po zeskanowaniu karty Moja Biedronka lub aplikacji. 

Dietetyk zbadał skład chleba z Biedronki. Wnioski zaskakują. Sprawdź również, czy mrożone ryby są zdrowe i na co trzeba zwracać uwagę podczas zakupów.

Biedrnka.jpg
biedronka.pl