Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Kazała kelnerce przeczytać skład szynki. Na koniec Gessler mogła zrobić tylko jedno

Kazała kelnerce przeczytać skład szynki. Na koniec Gessler mogła zrobić tylko jedno

Magda Gessler zwróciła uwagę na szynkę
Screen z filmu opublikowanego na TikTok/magdagessler.oficjalnie

Magda Gessler ceni wysoką jakość produktów. Szynka, którą na pizzy zaserwował jej jeden z lokali, miała taki skład, że jej zdaniem zasłużyła tylko na jedno — wyrzucenie. Gwiazda ponownie rzuciła talerzami.

Dlaczego szynka nie spodobała się Magdzie Gessler?

W krótkim wideo, które gwiazda Kuchennych Rewolucji opublikowała na TikToku, widzimy, jak prosi kelnerkę o odczytanie pełnego składu szynki dodanej do zaserwowanej jej pizzy. Wyrób, choć wygląda całkiem smacznie, Gessler nie przypadł do gustu.

Jak się okazało słusznie. W produkcie znajdowało się zaledwie 71% mięsa. Resztę stanowiły dodatki, a wiele z nich było absolutnie zbędnych. Na liście wymienionej przez obsługę znalazły się bowiem m.in. karagen, glukoza czy trifosforany. Zaskoczeniem nie było więc zrzucenie przez Gessler dania na podłogę.

Ćwikła siostry Anastazji bije na głowę wszystkie inne. To za sprawą 1 dodatku

Gessler znowu rzuca talerzami

Gest restauratorki nie raz gościł już w programie. Manifestuje on niezadowolenie z jakości serwowanych jej dań i ma w wyraźny sposób pokazać zarówno pracownikom lokali, jak i ich właścicielom, co jest do poprawienia w serwowanych potrawach.

Restauracja, której kelnerkę oglądamy na nagraniu, z pewnością będzie musiała przemyśleć obecność pizzy z szynką w menu. Nie wiemy, jeszcze czy z niej zrezygnują, czy postawią na jakościowe produkty, a oszczędności poszukają, gdzie indziej.

Jaką szynkę Gessler poleciłaby do spożycia?

Restauratorka zawsze stawia na jakość. Nie do zaakceptowania dla niej będzie zatem produkt, który obfituje w liczne związki chemiczne, które mają na celu wydłużyć jego świeżość i pozwolić producentowi wykorzystać mniejszą porcję mięsa.

Wszyscy wiemy, że najlepiej smakują domowe wyroby. Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na mięsne przysmaki. Sprawdźcie koniecznie przepis Magdy Gessler na pyszny smalec. Być może też zainteresuje was patent na szynkę w marynacie.

Źródło: TikTok/magdagessler.oficjalnie