Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Specjalna sobota w Biedronce, tylko dziś możesz dostać 15 lub 25 zł. Jest jeden warunek
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 06.04.2024 11:22

Specjalna sobota w Biedronce, tylko dziś możesz dostać 15 lub 25 zł. Jest jeden warunek

Biedronka
Fot. East News/ MAREK BAZAK

Specjalna sobota zaczyna się w Biedronce. W związku z nią klienci będą mogli otrzymać rabat w wysokości 15 zł i 25 zł. Jednak należy spełnić jeden warunek. Wyjaśniamy, o co dokładnie chodzi w promocji zorganizowanej przez Biedronkę.

Specjalna sobota w Biedronce

Biedronka znów kusi klientów promocjami. Tym razem przygotowała Specjalną Sobotę. Towarzyszy jej dobrze znane hasło:

Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz!

Tylko dziś, czyli w sobotę każdy klient, który zrobi zakupy z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją, otrzyma spore rabaty. Jeśli podczas jednorazowych zakupów wydamy minimum 149 zł, to dostaniemy od razu 15 zł rabatu. Jeden voucher przypada na jedną kartę Moja Biedronka.

zakupy spożywcze
Fot. Canva/Aja Koska
Moja babcia dodawała to do mielonych zamiast bułki w mleku. Nigdy nie jadłam lepszych kotletów

Jakie promocje w Biedronce?

Do soboty można skorzystać z promocji 1+1 gratis, którą oferuje Biedronka. Kupimy z niej świeży filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo Kraina Mięs Mega Paka. Biedronka wprowadziła tu limit 4 opakowań na Kartę Biedronka, czyli 2 opakowania gratis. Natomiast z promocji 2+1 gratis kupimy ser w plastrach Wypasiony Premium Mlekovita.

Gdy zakupimy 3 opakowania tego produktu, to za 1 opakowanie sera zapłacimy 7,99 zł. Biedronka wprowadziła tu limit 6 opakowań dziennie na kartę Moja Biedronka. Również do dziś obowiązuje promocja na kiełbasę śląską Morliny. Dużą paczkę kupimy w cenie 12,90 zł. Wcześniej kiełbasa kosztowała 24,90 zł. 

Taniej masło i winogrona

Do soboty skorzystamy też z promocji na Masło Ekstra Polskie Mlekovita 200 g. Biedronka wprowadziła tu promocję 2+1 gratis. Gdy zakupimy 3 kostki masła, to cena jednego wyniesie 4,99 zł. Obowiązuje tu limit dzienny 6 opakowań na kartę Moja Biedronka.

Warto zwrócić też uwagę na cenę winogron bezpestkowych jasnych na wagę. Za kilogram winogron zapłacimy 8,88 zł. To o 57% taniej niż wcześniej. Cena regularna winogron to 20,99 zł. Pisaliśmy też o pysznej przystawce z pomidorów i pasty jajecznej. Podawaliśmy też przepis na surówkę najlepszą do schabowych. 

winogrona
Fot. Canva/Logga Wiggler

Źródło: biedronka.pl