Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Takich Kuchennych Rewolucji jeszcze nie było. Widzowie nie kryli łez. „Najlepszy odcinek jaki oglądałam”
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 22.09.2023 10:57

Takich Kuchennych Rewolucji jeszcze nie było. Widzowie nie kryli łez. „Najlepszy odcinek jaki oglądałam”

Kuchenne Rewolucje
Instagram/@magdagessler_official

Młody mężczyzna z Ukrainy przeszedł wiele w swoim kraju, by odkryć sens życia w gotowaniu, w Polsce. Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach przybliżyła historię 22-letniego Ukraińca i pomogła mu zrewolucjonizować lokal gastronomiczny i życie. Widzowie są pewni, takich Kuchennych Rewolucji jeszcze nie było.

Daniel z Ukrainy gotuje w Polsce

W ostatnim odcinku Kuchennych Rewolucji działo się wiele, nie tylko w sprawach kulinarnych. Widzowie poznali niezwykle trudną historię 22-letniego Daniela z Ukrainy, który osiadł w Polsce. Na warszawskim Mokotowie mężczyzna prowadzi bar mleczny. Pracuje ciężko, uczciwie i stara się smacznie karmić swoich gości.

Daniel stawia też na niskie ceny, bo wie, że bar mleczny to smaczne dania w przystępnej cenie. Jednak młody właściciel potrzebował pomocy Magdy Gessler. To spotkanie odmieniło nie tylko jego życie, ale też bar mleczny, który Daniel prowadzi. Takiego odcinka Kuchennych Rewolucji widzowie jeszcze do tej pory nie oglądali. 

Kuchenne Rewolucje
screen tvn.pl
U mnie w domu nie wyrzuca się czerstwego chleba. Zalewam go mlekiem, ubijam widelcem i robię cudowny obiad

Kuchenne Rewolucje w barze mlecznym

Daniel nie uczył się nigdy gotować, pochodzi z Donbasu. Młody mężczyzna mówił, że wychowali go babcia z dziadkiem. Matka porzuciła syna, gdy ten miał 5 dni. Zostawiła go w szpitalu. Jednak Daniel powiedział:

Nie poszczęściło mi się z rodzicami, ale ja mam najlepsze babcie i dziadków

Koszmar chłopca zaczął się podczas wojny w 2014 roku. Wówczas w opustoszałym mieście psy zagryzły jego przyjaciela. Danielowi udało się uciec. 22-latek opowiadał, że wielu jego kolegów zginęło od rosyjskich kul. Jednak Rosjanie wywieźli chłopca na Krym. Twierdzili, że jest to ewakuacja dzieci z Donbasu. 

Magda Gessler pomogła Danielowi z Ukrainy

22-letni Daniel potrzebował pomocy Magdy Gessler. Znana restauratorka odmieniła jego bar mleczny, ale też zmieniła całe życie. Gwiazda Kuchennych Rewolucji napisała w swoich mediach społecznościowych:

Trudno uwierzyć, że tak młody człowiek stanął w obliczu tylu tragedii, a ja dostałam szanse, aby jego życie skierować na szczęśliwe i pyszne tory. Historia przerażająca, ale dotyczy naszego czasu i przestrzeni, w której jest dane nam żyć

Widzowie Kuchennych Rewolucji tak pisali w mediach społecznościowych o odcinku, w którym wystąpił Daniel z Ukrainy:

Brawo, to był super odcinek. Udało się młodemu człowiekowi z Ukrainy. Pani Magdo, pani jest wielka

Jeszcze nigdy nie płakałam na Kuchennych Rewolucjach, a dziś parę razy łezka poleciała, życzę temu dzielnemu chłopcu powodzenia

Jak ja bardzo trzymam kciuki za tego chłopaka

 Informowaliśmy o lokalu, który świeci pustkami po Kuchennych Rewolucjach.  Pisaliśmy o wizycie Magdy Gessler w lokalu, który przeszedł Kuchenne Rewolucje. 

Kuchenne Rewolucje
Facebook/Kuchenne Rewolucje

Źródło: tvn.pl, Instagram/@magdagessler_official