Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Odwiedziła restaurację po Kuchennych Rewolucjach. To ją najbardziej rozczarowało
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 26.06.2023 18:12

Odwiedziła restaurację po Kuchennych Rewolucjach. To ją najbardziej rozczarowało

restauracja
Facebook/Malowane pierogi, Facebook/Magda Gessler

Kuchenne Rewolucje od lat cieszą się popularnością i sympatią widzów. Magda Gessler spieszy z pomocą restauratorom, którzy borykają się z trudnościami, brakiem gości i niesmacznym menu. Łomżyński lokal Malowane pierogi przeszedł gruntowną przemianę. Jednak nie wszystkim gościom ona odpowiada. 

Kuchenne Rewolucje w Łomży

Już od 26. sezonów Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach zmienia świat polskiej gastronomii. Pomaga właścicielom barów i restauracji, zmienia menu, wystrój i podejście restauratorów do tego trudnego kawałka chleba. Metamorfozę przeszedł też łomżyński lokal. Lokal Stary Młyn za sprawą Magdy Gessler zmienił nazwę na Malowane Pierogi. 

Łomżyńska restauracja zszokowała gwiazdę Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler chciała nawet zawiadomić Sanepid. Po trudach, które widzowie mogli zaobserwować w programie, doszło do finałowej kolacji. Wszystko zakończyło się happy endem. Przynajmniej w telewizji.

Nie smaż, ani nie sól kurek. Lasy Państwowe wyjaśniają powód

Malowane Pierogi pierogami stoją

W łomżyńskiej restauracji, którą zajęła się Magda Gessler, można zjeść głównie pierogi i naleśniki. Sławna restauratorka stworzyła dla Malowanych Pierogów specjalne, autorskie menu. Dawne wnętrze po Kuchennych Rewolucjach nabrało nowego blasku. W lokalu królują żywe barwy.

Magda Gessler była zachwycona finałową kolacją. Chwaliła kucharki i doceniała pyszne potrawy, które przygotowały na tę wyjątkową okazję. Dziennikarka serwisu Plejada postanowiła sprawdzić, czy nadal w Malowanych Pierogach można smacznie zjeść. Jednak mimo tłumu gości, w restauracji znalazła sporo niedociągnięć.

Które dania od Magdy Gessler?

Dziennikarka Plejady donosi, że chciała zjeść autorski barszcz czerwony Magdy Gessler. Niestety obeszła się smakiem. Tego dnia to danie nie było dostępne. Istotnym mankamentem jest to, że dania, które przygotowała Magda Gessler nie są w żaden sposób w menu oznaczone. Dopiero pytanie do kelnerki o potrawy Magdy Gessler, przynosi wyjaśnienie.

W łomżyńskich Malowanych Pierogach brakuje też kart dań. Dziennikarka Plejady lokal odwiedziła z bratem i otrzymała tylko jedno menu. W dodatku karta była brudna. To odebrało jej apetyt. Wysłanniczka serwisu internetowego zamówiła pierogi z krewetkami i masłem czosnkowym, naleśniki orzechowo-migdałowe z bitą śmietaną, a także pierogi sycylijskie. Te zawierały ser żółty i suszone pomidory. Jedzenie było smaczne, jednak brak kart i oznaczenia w nich dań Magdy Gessler można uznać za spory minus. Pisaliśmy o innej restauracji po Kuchennych Rewolucjach. Informowaliśmy, co dzieje się w pewnej restauracji w 10 lat po wizycie Magdy Gessler. 

menu
Facebook/Malowane pierogi

Źródło: plejada.pl