Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Restauracja Magdy Gessler zdobyła wyjątkowe wyróżnienie. Gwiazda nie kryje radości
Jakub Kossakowski
Jakub Kossakowski 29.03.2022 10:49

Restauracja Magdy Gessler zdobyła wyjątkowe wyróżnienie. Gwiazda nie kryje radości

Magda Gessler ma powody do radości
Instagram / @magdagessler_official

Magda Gessler jest jednym z największych kulinarnych autorytetów w Polsce. Gwiazda związana z programem Kuchenne Rewolucje odpowiada za kilka restauracji. Jednym z flagowych lokali jest U Fukiera. Właśnie on został wyróżniony przez magazyn Forbes Polska. Magda Gessler podzieliła się dobrymi wieściami na swoim Facebooku. Gwiazda nie kryła radości, jej wpis mówi sam za siebie.

Zgodnie z tym co Magda Gessler napisała na swoim profilu na Facebooku, magazyn Forbes Polska wyróżnił 50 najlepszych polskich restauracji. Okazało się, że na liści znalazła się również restauracja należąca do gwiazdy Kuchennych Rewolucji.

Restauracja Magdy Gessler otrzymała prestiżowe wyróżnienie

Nie da się ukryć, że Magda Gessler zna się na kulinariach jak mało kto. Jakiś czas temu prezentowaliśmy jej przepis na wielkanocne galaretki oraz białą kiełbasę. Dziś nasza uwaga skupi się na wpisie, który gwiazda opublikowała ostatnio na swoim Facebooku.

Magda Gessler potwierdziła na swoim Facebooku, że jej restauracja U Fukiera została wyróżniona przez magazyn Forbes Polska. Trzeba przyznać, że jest to spory zaszczyt. Magda Gessler nie kryła radości.

Dzisiaj magazyn Forbes Polska wyróżnił 50 najlepszych polskich restauracji…. na liście nagrodzonych TOP50 znalazł się U Fukiera - tymi słowami Magda Gessler rozpoczęła swój wpis na Facebooku.

Magda Gessler pogratulowała również innym nagrodzonym

Gratuluje wszystkim nagrodzonym stworzenia miejsc, które od lat dbają o klienta, jakość serwowanych dań i świetnie radzą sobie z niełatwym zapleczem tego biznesu - dodała gwiazda w dalszej części wpisu zamieszczonego na Facebooku.

Gratuluje każdemu z nas - jesteśmy prawdziwymi bohaterami. Przeżyliśmy covid i wszystkie przeciwności losu. Kieruje nami zawzięcie, jesteśmy ambitni i pełni marzeń - wspomniała Magda Gessler.

Na zdjęciu Patryk Burnicki, nie mamy przed sobą tajemnic, nasza współpraca jest jak fenomenalna orkiestra. Mamy szaleńczy apetyt na życie, patrzymy szeroko, gotujemy kreatywnie, tworzymy sztukę!!!! - dodała na koniec wpisu Magda Gessler.

Magda Gessler z szefem kuchni U Fukiera
Magda Gessler z szefem kuchni U Fukiera

Facebook / @magdagessler.official

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Facebook / @magdagessler.official

Zapraszamy na nasz Instagram