Smakosze.pl

Instagram / @magdagessler_official

Restauracja Magdy Gessler zdobyła wyjątkowe wyróżnienie. Gwiazda nie kryje radości

29 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Magda Gessler jest jednym z największych kulinarnych autorytetów w Polsce. Gwiazda związana z programem Kuchenne Rewolucje odpowiada za kilka restauracji. Jednym z flagowych lokali jest U Fukiera. Właśnie on został wyróżniony przez magazyn Forbes Polska. Magda Gessler podzieliła się dobrymi wieściami na swoim Facebooku. Gwiazda nie kryła radości, jej wpis mówi sam za siebie.

Zgodnie z tym co Magda Gessler napisała na swoim profilu na Facebooku, magazyn Forbes Polska wyróżnił 50 najlepszych polskich restauracji. Okazało się, że na liści znalazła się również restauracja należąca do gwiazdy Kuchennych Rewolucji.

Restauracja Magdy Gessler otrzymała prestiżowe wyróżnienie

Nie da się ukryć, że Magda Gessler zna się na kulinariach jak mało kto. Jakiś czas temu prezentowaliśmy jej przepis na wielkanocne galaretki oraz białą kiełbasę . Dziś nasza uwaga skupi się na wpisie, który gwiazda opublikowała ostatnio na swoim Facebooku.

Magda Gessler potwierdziła na swoim Facebooku, że jej restauracja U Fukiera została wyróżniona przez magazyn Forbes Polska. Trzeba przyznać, że jest to spory zaszczyt. Magda Gessler nie kryła radości.

Dzisiaj magazyn Forbes Polska wyróżnił 50 najlepszych polskich restauracji…. na liście nagrodzonych TOP50 znalazł się U Fukiera - tymi słowami Magda Gessler rozpoczęła swój wpis na Facebooku.

Magda Gessler pogratulowała również innym nagrodzonym

Gratuluje wszystkim nagrodzonym stworzenia miejsc, które od lat dbają o klienta, jakość serwowanych dań i świetnie radzą sobie z niełatwym zapleczem tego biznesu - dodała gwiazda w dalszej części wpisu zamieszczonego na Facebooku.

Gratuluje każdemu z nas - jesteśmy prawdziwymi bohaterami. Przeżyliśmy covid i wszystkie przeciwności losu. Kieruje nami zawzięcie, jesteśmy ambitni i pełni marzeń - wspomniała Magda Gessler.

Na zdjęciu Patryk Burnicki, nie mamy przed sobą tajemnic, nasza współpraca jest jak fenomenalna orkiestra. Mamy szaleńczy apetyt na życie, patrzymy szeroko, gotujemy kreatywnie, tworzymy sztukę!!!! - dodała na koniec wpisu Magda Gessler.

Magda Gessler z szefem kuchni U Fukiera
Magda Gessler z szefem kuchni U Fukiera

Facebook / @magdagessler.official

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Facebook / @magdagessler.official

Zapraszamy na nasz Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Makłowicz rusza z rodzinną firmą. Nie uwierzycie, czym się będą zajmować
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Robert Makłowicz wydał pilne oświadczenie. Nie mieści się w głowie, czego padł ofiarą
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gwiazdor Ojca Mateusza schudł 30 kg. Wykluczył z diety ten składnik
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Ukochany program kulinarny Polaków znika z anteny. Właśnie publicznie potwierdzono
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gwiazda internetu zorganizowała wesele w wersji fit. Na każdym stole pojawił się kontrowersyjny produkt
Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler bez wysiłku schudła 13 kg. Jej patent wręcz zachwycił dietetyka
Czytaj więcej >
Jakub Kossakowski

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]