Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Uwielbiany przez miliony program znika z anteny TVN. Media właśnie przekazały wiadomość

Uwielbiany przez miliony program znika z anteny TVN. Media właśnie przekazały wiadomość

Ramówka TVN się zmienia
canva/igo

TVN niektórych mocno zaskoczył. Stacja właśnie poinformowała media o zmianach w ramówce. Na wiosnę nie zobaczymy już show, które z pewnością śledziło wielu smakoszy. Będzie jednak zastępstwo.
 

Ramówka TVN ujawniona

Wraz z powrotem do szkoły, stacje telewizyjne powoli odsłaniają mocne punkty swoich ramówek. TVN nie jest wyjątkiem i właśnie przekazał jakie zmiany wprowadza w nadchodzącym sezonie. Z programu stacji niestety zniknie jeden z lubianych programów.

Decyzja z pewnością uzasadniona jest danymi o oglądalności, ale fani będą czuć się zasmuceni. Na osłodę dostaną inny program o bardzo podobnym charakterze. O jakim formacie mowa? Wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Program kulinarny znika z TVN.jpg
canva/KatarzynaBialasiewicz
Podpaliłam zatyczkę od oleju i wbiłam w nią wykałaczkę. Powód zaskoczył całą rodzinę, teraz robią tak samo

MasterChef Junior znika z TVN

Kulinarne zmagania młodych kucharzy w TVN gościły przez ostatnie 7 lat. Każdej wiosny dzieci w wieku 8-13 lat mierzyły się zadaniami od doświadczonych kucharzy — Tomasza Jakubiaka, Michela Morana i Ani Starmach. Ich zmagania śledziły miliony Polaków.

Teraz TVN podał, że w wiosennej ramówce na rok 2024 program MasterChef Junior się nie pojawi. Stacja nie wyjawiła czy jest szansa na powrót formatu. Zaproponowała jedynie nową odsłonę konkursu.

TVN prezentuje MasterChef Nastolatki

W nadchodzącym sezonie w ofercie kanału grupy Discovery nie zabraknie kulinarnego show. Uczestnikami jednak nie będą już dzieci, a trochę starsza młodzież. Program o roboczym tytule „MasterChef Nastolatki” prezentował będzie rywalizację młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Czy show się spodoba? Czas pokaże.

W oczekiwaniu na nowe emocje przetestujcie przepisy jurorów MasterChef Junior. Szczególnie polecamy maślankowe racuchy Michela Morana oraz znakomite knedle ze śliwkami Ani Starmach.

Źródło: wirtualnemedia