Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Ważny komunikat Dino. Klienci z pewnością to docenią
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 19.05.2024 18:39

Ważny komunikat Dino. Klienci z pewnością to docenią

Dino
Fot. Marek Bazak/ East News

Sieć sklepów Dino przygotowała dla swoich klientów nie lada niespodziankę. Może być ona jednocześnie ułatwieniem podczas zakupów przed Bożym Ciałem. O co dokładnie chodzi? Wyjaśniamy w artykule poniżej. 

Dino wydaje komunikat

Sieć sklepów Dino powstała w 1999 roku na bazie polskiego kapitału. Pierwsze sklepy w tamtym czasie powstały w Wielkopolsce. Natomiast do tej pory działa już blisko 2,5 tysiąca sklepów na terenie całego kraju. Sklepy Dino nie są tak duże jak sklepy Biedronki.

Sklepy Dino są czynne od godziny 6 rano do 22:30. Natomiast w niedziele zakupy można w nich zrobić od 8:30 do 20. Jednak Dino w tej sprawie wydał komunikat. Co ogłosiła ta popularna sieć sklepów? Na klientów czeka niespodzianka. 

zakupy
Fot. Canva/CreativeNature_nl
Polacy masowo piją ją przed snem. Eksperci ostrzegają: „To nie jest dobry pomysł"

Sklepy Dino otwarte dłużej

Maj obfituje w wiele dni wolnych od pracy. Początek maja to długa majówka, ale i koniec miesiąca dostarczy nam wiele dni wolnych. Powodem jest Boże Ciało, które w tym roku przypada 30 maja. To oznacza, że czwartek jest dniem wolnym od pracy. Wiele osób zdecyduje się już w tym czasie na wypoczynek.

Przełom maja i czerwca to kolejny długi weekend w Polsce. Z tego powodu sieć sklepów Dino wydała komunikat. Na swojej stronie internetowej zamieściła taką informację:

Środa 29.05 zapraszamy od 6:00 do 23:00 

Markety czynne dłużej

Jednocześnie pojawiła się informacje, że 30.05, czyli w Boże Ciało sklepy będą nieczynne

Przed Bożym Ciało zakupy zrobisz do późna

Taka informacja może być niespodzianką dla klientów sieci sklepów Dino. Dłużej otwarte sklepy przed kolejnym wydłużonym weekendem to spore ułatwienie dla osób, które zostawiają zakupy na ostatnią chwilę. W Dino kupisz potrzebne produkty do gotowania potraw, do późnych godzin wieczornych.

Warto jednocześnie pamiętać, że sklepy Dino będą nieczynne dnia następnego, czyli w Boże Ciało. Z kolei w piątek sklepy będą otwarte w godzinach takich, jak zwykle, czyli od 6:00 do 22:30. Pisaliśmy o tym, jakim produktem warto zastąpić koperek w mizerii. Podawaliśmy przepis na proste i smaczne ciasto z kiwi. 

zakupy
Fot. Canva/baona

Źródło: marketdino.pl